Zamknij

Personalizacja silikonowego etui iPhone 8

11:56, 31.03.2021 | artykuł sponsorowany

Gdy smartfon upadnie lub zostanie zalany, trzeba ponieść koszty związane z jego naprawą. Będą one szczególnie wysokie, jeżeli jest to iPhone. Aby temu zapobiec należy postarać się o odpowiednie zabezpieczenie telefonu. W tym celu przyda się silikonowe etui iPhone 8 dla wymienionego modelu telefonu. Takie etui zostało stworzone z poliwęglanu i jest bardzo wytrzymałe. Dodatkowym atutem jest możliwość spersonalizowania takiego pokrowca na telefon. Można to zrobić za pomocą kreatora, który jest dostępny on line na stronie sklepu Caseroom.pl.

Samodzielne projektowanie etui na telefon.

Użycie kreatora do stworzenia własnego projektu etui nie jest niczym skomplikowanym. Nie trzeba posiadać wiedzy z zakresu tworzenia grafiki, a zaprojektowanie etui zajmie kilka minut. Na początku wystarczy zaznaczyć w kreatorze, że chodzi o etui iPhone 8, następnie wybrać kolor, grafikę lub zdjęcie i zaplanować rozmieszczenie wymienionych elementów na pokrowcu. Korzystanie z kreatora na stronie sklepu Caseroom.pl jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Są w nim dostępne grafiki tematyczne, gotowe szablony i czcionki. Można z nich skorzystać, użyć grafikę własnego projektu lub ulubione zdjęcie. Zamieszczenie znanej sentencji lub dedykacji na zaprojektowanym etui to również pomysł, który powinien spodobać się wielu osobom.

Dlaczego warto zaprojektować własne etui?

Spersonalizowane etui iPhone 8 to pomysł dla osób, które lubią się wyróżniać. Można je stworzyć w taki sposób, aby pasowało do ulubionych rzeczy codziennego użytku. Taki gadżet nie tylko zabezpieczy iPhona, ale również sprawi, że jego posiadacz będzie miał coś oryginalnego i wyjątkowego. Personalizacja etui to świetna zabawa, a jedyne ograniczenie to wyobraźnia twórcy. Etui stworzone w kreatorze sklepu Caseroom.pl będzie wykonane perfekcyjnie, a grafika przez długi okres czasu pozostanie wyraźna i utrzymana w żywych kolorach. Spersonalizowane silikonowego etui iPhone 8 to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Można na nim zamieścić wspólne zdjęcie lub dowcipną grafikę. Osoba obdarowana takim prezentem poczuje się wyjątkowo i będzie często myśleć o darczyńcy.

 

Ze smartfonem spędza się cały dzień, gdyż jest to urządzenie umilające i ułatwiające życie. Dzięki dostępnym aplikacjom można słuchać ulubionej muzyki, tworzyć listy zakupów, uprawiać sport i wiele innych. Warto więc zaprojektować oryginalne, niepowtarzalne etui dla ulubionego modelu z nadgryzionym jabłkiem. W sklepie Caseroom.pl można również kupić gotowe wersje etui iPhone 8. Są one wykonane nie tylko z silikonu, ale też z wysokogatunkowej skóry licowej, drewna i tworzyw sztucznych.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%