Zamknij

Plan na wakacje: czarter jachtów

08:51, 29.04.2021 | materiały partnera

Teraz gdy lato jest tuż za rogiem, turystyka żeglarska staje się jedną z najlepszych alternatyw na oryginalne i całkowicie niezapomniane wakacje. W ten sposób przeżyjesz wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli Ci odkrywać i cieszyć się morzem bez tłumów oraz hałasu, w sposób autonomiczny i przy maksymalnym spokoju.

Niezapomniane wakacje nad jeziorem

Jeśli wybierasz się tego lata nad jezioro, to nie ma nic lepszego niż przygoda z czarterem jachtów na Mazurach. W końcu, po co udawać się do tak pięknego miejsca z wyjątkową przyrodą tuż nad wodą, jeśli nie zamierzasz go w pełni wykorzystać? Od jeziora Niegocin, po Śniardwy, czy Kisajno, dzięki czarterowi jachtu możesz dowolnie wybierać, dokąd się udać. Odkrywanie jezior i Mazur na wodzie ma wiele zalet i jest doskonałym planem na przyszłe wakacje. Żegluj swobodnie, we własnym rytmie i z dala od tłumów, ciesząc się relaksem na pokładzie w gronie najbliższych.

Wakacyjny rejs po słonecznym Adriatyku

Planujesz podróż zagraniczną? Polecamy czarter jachtów w Chorwacji i rejs po Morzu Adriatyckim. Chorwacja słynie z pięknego wybrzeża oraz niezwykłego archipelagu ponad 1000 wysp. Czy jest lepszy sposób na ich odkrycie, niż na pokładzie wygodnego jachtu? Bez względu na to, czy lubisz opalać się, pływać, zwiedzać, czy podziwiać widoki, Chorwacja jest idealnym miejscem na wakacje pod żaglami. Możesz skorzystać ze sprzętu do snorkelingu i zobaczyć niezliczone życie wodne, a także podziwiać jedne z najpiękniejszych zachodów słońca na pokładzie własnego jachtu.

Zalety czarteru jachtów podczas wakacji

Czasy gdy spędzenie wakacji na jachcie żaglowym, czy motorowym wymagało dużego budżetu, są już dawno za nami. W rzeczywistości są one dużo bardziej dostępne, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czarter łodzi może być nawet znacznie tańszy, niż wynajęcie mieszkania, czy pokoju hotelowego.

Kolejną zaletą spędzenia wakacji na pokładzie jest ogromna swoboda. Możesz opracować własny i indywidualny plan zwiedzania oraz odkrywać miejsca, do których mógłbyś nie być w stanie dotrzeć pieszo lub transportem publicznym. Dodatkowo masz również swobodę eksploracji na własnych warunkach, przyjeżdżając i wyruszając, kiedy masz na to ochotę. Możesz żeglować po wodach, podziwiając widoki i opalając się, lub zacumować i odkrywać piękne piaszczyste plaże oraz pobliskie atrakcje.

Czarter jachtów to także nieskończona ilość czynności, które można wykonywać podczas wakacji. Sam wybierasz, na co masz ochotę w danej chwili, wędkarstwo, nurkowanie z rurką, kajaki, a może narty wodne lub grupowa zabawa na pontonie? Zaplanuj przyszłe wakacje na pokładzie i ciesz się pełnią lata!

 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%