Zamknij

Przyjęcie zamiast wesela - nowy trend w dobie pandemii?

14:40, 12.05.2021 | artykuł sponsorowany

Coraz więcej osób, które ma zamiar w najbliższych miesiącach się pobrać, chce zorganizować przyjęcie zamiast wesela. Jak się okazuje w praktyce, zorganizowanie takiej uroczystości jest dość sporym wyzwaniem, więc warto powierzyć je profesjonalistom, którzy krok po kroku zadbają o to, by impreza była na jak najwyższym poziomie. Gdzie warto zorganizować ślub i obiad weselny? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Wielki dzień.

Mnóstwo par, które planują wziąć ślub w najbliższych miesiącach nie chce organizować wielkiego, hucznego wesela tylko pragnie zaprosić rodzinę i znajomych na obiad weselny. Warto jednak zadbać o to, by taki obiad weselny odbył się w wyjątkowym miejscu w pięknej lokalizacji, która podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia. Najczęściej pary decydują się na pałace, których w Polsce nie brakuje. Jednym z takich miejsc, w którym można zorganizować piękne, stylowe przyjęcie jest Hanza Pałac znajdujący w miejscowości Rulewo na Pomorzu.

Organizacja wesela

Pary, które planują wziąć ślub, nie zawsze o wszystkim pamiętają. Dlatego też warto organizację przyjęcia weselnego powierzyć profesjonalistom, którzy krok po kroku zadbają o to, by para młoda oraz goście bawili się w dniu ślubu ich bliskich osób najlepiej, jak to tylko możliwe. Para młoda powierzając organizację ślubu i przyjęcia fachowcom nie stresuje się, nie kłoci, nie ma obaw co do tego, że coś nie wyjdzie zgodnie z ich planem. Organizatorzy bowiem zadbają o każdy szczegół przyjęcia tak, by wszystko odbyło się zgodnie z wolą i życzeniami pary młodej.

Ślub cywilny przyjęcie.

Specjaliści posiadający doświadczenie w organizacji tego typu imprez zapewniają kompleksową obsługę na ślubie cywilnym, jak i podczas przyjęcia. Warto wcześniej dokładnie ustalić, jak para młoda chce, by ten dzień wyglądał. Należy ustalić szczegóły ślubu cywilnego - Pałac Hanza proponuje swoim klientom wyjątkowy ślub w ogrodzie (o ile pogoda dopisze). Ponadto organizatorzy muszą wiedzieć wcześniej, jaka będzie dokładna ilość gości oraz jakie atrakcje warto załatwić, by umilić czas na przyjęciu gościom. Sala, na której odbędzie się przyjęcie powinna być udekorowana zgodnie z życzeniem Panny Młodej, dlatego też warto dowiedzieć się, jaki jest kolor przewodni ślubu, jak ubrani będą Młodzi oraz jakie kolory będą dominować na ich dodatkach. Te wszystkie szczegóły są niezbędne do tego, by stworzyć wyjątkową, uroczystą atmosferę na przyjęciu weselnym.

Piękne miejsce to podstawa.

Dlaczego miejsce, w którym Para Młoda weźmie ślub, jest tak ważne? Wiele osób chce, by ten dzień był wyjątkowy, niezapomniany. Dlatego też warto postawić na piękny, stylowy pałac, który idealnie będzie współgrać z klimatem całego przyjęcia weselnego. Ponadto bardzo ważna jest również lokalizacja. Im bliżej natury, tym lepiej. Pałace w Polsce często znajdują się z dala od zgiełku miasta w przyjemnej okolicy otoczonej zielenią i pięknymi parkami. Pałac Hanza to miejsce, w którym również parze młodej będzie towarzyszyło wiele zieleni. Dzięki temu na pewno ich zdjęcia z tego dnia będą wyjątkowe, a wszyscy goście w takim urokliwym miejscu będą się czuli naprawdę dobrze.

Czy warto zdecydować się na przyjęcie zamiast hucznego wesela?

Zdecydowanie tak. Huczne wesela coraz częściej zastępowane są przez klimatyczne przyjęcia w urokliwych miejscach. Na taką uroczystość zapraszani są tylko najbliżsi. Rodzina i przyjaciele, którzy uczestniczą w ślubie na pewno docenią fakt, iż jest to impreza w tak małych, wyjątkowym gronie. Dzięki temu, można spędzić czas ze wszystkimi w pięknym miejscu celebrując szczęście pary młodej.

Jak widać z powyższego, organizacja takiego przyjęcia nie musi być udręką. Warto w tej kwestii zaufać fachowcom, którzy doskonale wszystko zorganizują zgodnie z życzeniami pary młodej. Stworzenie wyjątkowego miejsca na ślub cywilny, udekorowanie sali, stworzenie smacznego menu weselnego, zorganizowanie orkiestry - to tylko nieliczne zadania, które można postawić przed osobami zajmującymi się organizowaniem przyjęć w hotelowych restauracjach. Wiele par, które zdecydowało się już na taki krok i zrezygnowało z hucznego wesela na rzecz przyjęcia w niewielkim gronie zdecydowanie twierdzi, iż był to strzał w dziesiątkę. Dzięki takiej decyzji bowiem można spędzić mnóstwo czasu z bliskimi w doskonałych, luksusowych warunkach. Ponadto, organizacja przyjęcia w pięknym pałacu na pewno będzie mniej kosztować niż zorganizowanie hucznego wesela na ponad sto osób. Warto więc postawić na taki wyjątkowy, klimatyczny ślub w ciekawym miejscu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%