Zamknij

Nieruchomości segmentu premium w Gdyni - co je wyróżnia?

09:01, 19.05.2021 | materiały patnera

Nie bez powodu luksusowe mieszkania i apartamenty cieszą rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów i mieszkańców Trójmiasta. Nieruchomości segmentu premium są bardziej odporne na wahania koniunkturalne, a także zapewniają większą rentowność z wynajmu. Mieszkania z „najwyższej półki” to opłacalna lokata kapitału, która zapewnia nie tylko dochodowość z najmu. Podpowiadamy, w jakie lokale warto zainwestować w trójmiejskim mieście Gdynia.

Nieruchomości premium w Trójmieście

Luksusowe apartamenty są zazwyczaj budowane w największych miastach Polski. Nieruchomości z sektora premium znajdziemy także w atrakcyjnym pod wieloma względami Trójmieście. Ekskluzywne i nowoczesne lokale mieszkalne znajdują się w budynkach, które zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół przez wybitnych architektów. Większość z nich znajduje się w prestiżowych lokalizacjach oraz w bliskim otoczeniu terenów zielonych czy rekreacyjnych, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność.

Nieruchomości segmentu premium powstają także w pobliżu obiektów zabytkowych i miejsc najbardziej reprezentacyjnych. Mieszkańcy luksusowych apartamentów posiadają zwykle dostęp do szeregu udogodnień, takich jak: basen, sauna, siłownia czy taras z jacuzzi. Prestiżowe lokale mają sporą powierzchnię użytkową, a wysokość pomieszczeń może sięgać nawet 300 cm. Na szczególną uwagę zasługują nieruchomości na sprzedaż w Gdyni z dostępem do zielonego ogrodu na najwyższej kondygnacji budynku.

Prestiżowe inwestycje deweloperskie w Gdyni

Największym zainteresowaniem wśród inwestorów cieszą się mieszkania i apartamenty w lokalizacjach, takich jak Śródmieście czy Orłowo. Na gdyńskim rynku prestiżowych nieruchomości znajdziemy m.in. penthouse w Sea Towers dostępny w ofercie Russjan Apartament & House. Apartamenty o powierzchni 120 metrów kwadratowych i panoramicznym widokiem na port, zatokę czy architekturę trójmiejskiego miasta spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przestronny penthouse to jednak nie wszystko, co ma do zaproponowania rynek nieruchomości z sektora premium. W jednej z najpopularniejszych dzielnic miasta Gdynia-Orłowo znajdują się nowoczesne budynki, w których dostępne są komfortowe apartamenty dla osób ceniących spokój i komfort. Spośród ofert pochodzących od dewelopera warto wymienić butikowe inwestycje Villa Park, Partyzantów, Płocka, Abrahama Residence czy Complement.

W Gdyni znajdziemy też ekskluzywnie wyposażone wille oraz domy na sprzedaż. Niektóre z nich usytuowane są w pobliżu plaży i Skweru Kościuszki. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na dom w prestiżowej lokalizacji czy luksusowy apartament, możemy liczyć na największy wzrost wartości nawet w czasach kryzysu gospodarczego. Lokale z segmentu premium są zazwyczaj kupowane pod wynajem lub jako tzw. second home dla ludzi bardzo zamożnych. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza nieruchomości położone w bliskiej odległości od morza i centrum miasta.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%