Zamknij

Huśtawki do pokoju dziecięcego

08:18, 27.05.2021 | materiały partnera

Bez wątpienia jest to element bardzo przydatny w każdym pokoju dziecięcym. Pokojowe huśtawki dla dzieci są elementem, które wpływa na nie kojąco, pozwala się bujać, bawić, a jednocześnie też sprawiają, że taki pokój nabiera zupełnie odmiennego charakteru. Jednym z elementów oferty Teddyroom jest właśnie huśtawka przeznaczona do pokoju dziecięcego. Teddyroom proponuje huśtawki drewniane, które sprawdzają się najlepiej, są bezpieczne, estetyczne jak i wytrzymałe. Huśtawka dla dzieci, którą oferuje Teddyroom, jest meblem spełniającym wygórowane oczekiwania rodziców, dzieci jak i spełniającym wszelkie normy związane z bezpieczeństwem użytkowania.

Bezpiecznie i stylowo

Huśtawka dla dzieci to nie tylko plac zabaw ani też nie tylko przydomowy ogród. Jak najbardziej może ona znaleźć swoje miejsce bezpośrednio w pokoju dziecięcym. Huśtawka ogrodowa wiąże się oczywiście dodatkowo z korzyściami przebywania na świeżym powietrzu. Niemniej jednak nie każdy posiada ów ogród lub też nie zawsze mamy do czynienia z aurą pozwalającą na przebywanie na świeżym powietrzu. Huśtawka dziecięca, którą proponuje Teddyroom swoim klientom, jest idealnym rozwiązaniem do każdego pokoju dziecięcego. Jest ona przede wszystkim bezpieczna. Siedzisko huśtawki wykonane jest z drewna bukowego. To gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość, co w odniesieniu do zabawy dzieci ma bardzo istotne znaczenie. Oczywiście sam fakt wykonania siedziska z drewna nie wskazuje na to, że jest ono niewygodne. Na owym siedzisku umieszczona jest miękka poduszka z przyjemnym velvetem, która również wyposażona jest w specjalne usztywnienie. To kolejny z elementów pozwalających zapewnić wysoki komfort oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania huśtawki. Sklep Teddyroom oferuje huśtawki dla dzieci z różnorodnymi formami siedziska oraz różnorodną kolorystyką. Są to:

  • huśtawka Velvet w kolorze navy,
  • huśtawka Velvet w kolorze ciemnym szarym,
  • huśtawka Velvet w kolorze jasnym szarym,
  • huśtawka Velvet w kolorze miętowym,
  • huśtawka Velvet w kolorze różowym,
  • huśtawka miś Velvet w kolorze niebieskim,
  • huśtawka miś Velvet w kolorze różowym,
  • huśtawka miś Velvet w kolorze szarym,

Wszystkie elementy, na jakie składa się huśtawka dla dzieci są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Każdy z elementów może być z łatwością ściągnięty i wyprany, a tym samym w tym względzie nie ma żadnych problemów. To także bardzo istotny aspekt dla klientów.

Solidna konstrukcja huśtawki

Bardzo istotnym elementem jest oczywiście wytrzymałość siedziska, ale to nie wszystko, co składa się na solidność całej huśtawki dla dzieci. Bezpieczeństwo jest także zapewnione dzięki specjalnym bawełnianym linom trójskrętnym, które są wyjątkowo wytrzymałe. Owe liny jak i samo siedzisko są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także nawet na ewentualne ugryzienia. Wiadomo bowiem, że dzieci potrafią mieć bardzo różnorodne i bardzo dziwne pomysły. Konstrukcja huśtawki jest wyjątkowo stabilna i pozwala cieszyć się nią przez długie lata. W huśtawkach pokojowych Teddyroom zadbał także o aspekt estetyczny. Poza dużą różnorodnością zastosowanych kolorów siedziska, trójskrętne liny bawełniane, na których huśtawki drewniane są zawieszone, posiadają na swoich zakończeniach ozdobne chwosty. Dzięki temu można mówić o jeszcze lepszym efekcie. Warto także wskazać na stronę internetową znajdującą się pod adresem Teddyroom.pl, pod którym można zapoznać się z większą ilością szczegółów na tenże temat.

Zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu bardzo istotnym elementem pozwalającym na przednią zabawę są huśtawki, które dzieci uwielbiają. Teddyroom oferuje szeroki wybór różnorodnych huśtawek pokojowych, dzięki którym zabawa w domu jest nie tylko możliwa, ale jest ona w pełni bezpieczna. Teddyroom oferuje produkty opatrzone stosownymi certyfikatami, produkty różnorodne. Sklep Teddyroom zapewnia szybką dostawę, co także stanowi bardzo istotny element dla każdego klienta. Teddyroom jest firmą polską, co tym bardziej ułatwia sprawność załatwienia wszelkich formalności związanych z zakupem danego towaru.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%