Zamknij

Tani dron dla dziecka - dużo nie kosztuje, a dostarcza wiele frajdy

12:52, 08.09.2021 | materiały partnera

Drony to urządzenia, które niegdyś były wykorzystywane jedynie przez profesjonalistów. Kiedyś kosztowały bardzo wiele i mało kto mógł sobie pozwolić na ich zakup, lecz na szczęście to się zmieniło. Obecnie możemy wybierać spośród wielu tanich modeli dronów. To doskonały gadżet dla małych i dużych. Czy warto kupić dziecku taniego drona? Gdzie warto dokonać zakupu? Sprawdź!

Dla kogo zostały stworzone tanie drony?

Aktualnie oferta dronów dostępnych na rynku jest bardzo rozbudowana. Wśród nich możemy znaleźć oczywiście drony kosztujące nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale nie brakuje modeli, których cena nie przekracza 400 złotych. Wśród firm, które oferują tanie drony, przeważa przede wszystkim Syma. Nie są to gadżety najwyższej jakości, jednakże idealnie nadają się do zabawy bądź nauki latania. 

Tani dron to doskonała propozycja dla osób, które chcą nauczyć się latać dronem. Nie ma najmniejszego sensu inwestować dużych sum pieniędzy w profesjonalnego drona już na samym starcie. Są to bowiem skomplikowane i przede wszystkim profesjonalne urządzenia, z którymi poradzą sobie jedynie doświadczeni piloci. Na samym początku najważniejsze jest, aby dowiedzieć się, zrozumieć i nauczyć się latać takim urządzeniem, a tanie drony znakomicie się do tego sprawdzają. Co więcej, często wyposażone są one w wiele funkcji takich jak np. akrobacje 3D.

Nie da się ukryć, że drony dla dzieci wybierane są przede wszystkim przez rodziców, którzy poszukują dla swoich maluchów ciekawego gadżetu. Większość małych dzieci jest zafascynowana takimi sprzętami. Są one dużo bardziej interesujące niż lalki czy samochodziki. Dron w niskiej cenie to również świetny pomysł na prezent dla dziecka!

Czy warto kupić taniego drona?

Niektórzy wciąż uważają, że inwestycja w taniego drona jest zupełnie nieopłacalna. Cóż, wciąż panuje przekonanie, że jak coś jest tanie, to jest po prostu beznadziejne. Nie do końca tak jest w przypadku dronów. Choć są one tanie, to jednak są dobre i często służą przez dłuższy czas, jeśli odpowiednio o nie dbamy. Aczkolwiek oczywiście nie możemy stwierdzić, że drony za kilkadziesiąt złotych są tak samo dobre, jak te za kilka tysięcy złotych, lecz są idealne na start lub dla najmłodszych.

Konstrukcja większości tanich dronów wygląda tak samo. Składają się one m.in. z 4 śmigieł i często mają kamerę FPV. Ogromną ich zaletą jest również fakt, że możemy nimi sterować za pomocą smartfona! Jeśli natomiast chodzi o maksymalny czas lotu, to najczęściej jest to kilka minut, jednak możemy wyposażyć urządzenie w dodatkowe zasilanie, dzięki czemu zyskamy dodatkowy czas. Jako przykład warto wymienić popularnego drona Syma X5HW, który daje możliwość lotu przez około 8 minut. Dodatkowo większość dronów w niskich cenach ma diody LED - to cenna informacja zwłaszcza dla osób, które uwielbiają latać dronem w nocy!

Drony w niskich cenach mają również wiele funkcji. Najczęściej są one w pełni przystosowane dla początkujących i dzieci, dlatego mają funkcje, dzięki którym sterowanie dronem jest bardzo łatwe, dzięki czemu nauka latania przebiega bezproblemowo. Tanie urządzenia latające często mają także funkcję Headless Mode - przydaje się podczas akrobacji. To jednak jedynie kilka możliwości tanich dronów!

Podsumowanie

Reasumując, tani dron na start to najlepszy wybór! Półprofesjonalne i profesjonalne drony są skomplikowane w obsłudze i nie ma sensu w nie inwestować na samym starcie. Dopiero gdy opanujemy umiejętność latania, to powinniśmy zacząć myśleć o czymś lepszym. Ciekawe i tanie drony możemy znaleźć w sklepie https://kapitandron.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%