Zamknij

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem.

13:57, 25.10.2021 | artykuł sponsorowany

Czy wiesz, że oczyszczacze powietrza, mogą również usuwać, bądź zniwelować unoszące się w powietrzu wirusy i bakterie nawet o bardzo małej wielkości? W obecnych czasach tego typu urządzenie zyskują na popularności. W dobie, kiedy zaczęliśmy sobie bardziej zdawać sprawę z zagrożeń dla naszego zdrowia, oczyszczacze powietrza stały się bez wątpienia must have w naszych domach.

Warto wiedzieć jednak, że aby oczyszczacz mógł usuwać z powietrza również bardzo niewielkie cząsteczki wirusów i bakterii, musi być to oczyszczacz powietrza z jonizatorem. Zastosowanie w oczyszczaczach tej innowacyjnej technologii, to jeszcze lepsza praca dla czystego powietrza w naszych domach. Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza z jonizatorem?

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem- najskuteczniejszy w walce o czyste powietrze!

Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji to dobry wybór nie tylko do domów i mieszkań, tego typu zaawansowana forma sterylizacji powietrza, znajduje zastosowanie również w przychodniach lekarskich, czy przedszkolach.

Sama technologia jonizacji, tak chętnie stosowana w oczyszczaczach powietrza z jonizatorem, została po prostu, zainspirowana naturą, wykorzystując takie zjawisko występujące w naturalnym środowisku. Jonizatory umieszczone w oczyszczaczach powietrza, mają za zadanie wypuszczanie do niego dodatnio i ujemnie naładowanych jonów, w wyniku czego szkodliwe patogeny zostały wyeliminowane, a powietrze jest znacznie bardziej, czyste i rześkie.

Jonizacja ma jeszcze jedną bardzo cenną zaletę, a mianowicie obniża elektryczność statyczną w pomieszczeniu, która w głównej mierze przyczynia się do uciążliwego osiadania kurzu na różnych przedmiotach, jeśli sprzątanie nie jest jedną z ulubionych rzeczy, to oczyszczacz powietrza z jonizatorem, skutecznie wspomoże nas w walce z kurzem. Nie musimy się również przejmować, że taki oczyszczacz będzie dużo większy, albo głośniej pracował. Oczyszczacze powietrza z jonizatorem wcale nie muszą zajmować dużo przestrzeni, idealnym przykładem będzie tutaj model od Vestfrost- Vestfrost VP-A1S70WH. Jeśli zdecydujemy się na dobry model od sprawdzonego producenta, nie będzie on również pracował, zbyt głośno.

Vestfrost VP-A1S70WH- bardzo dobry oczyszczacz powietrza z jonizatorem.

Skoro już wywołaliśmy do tablicy, duńskiego producenta i jedne z jego trzech modeli Vestfrost VP-A1S70WH, warto przyjrzeć mu się bliżej.

Model Vestfrost VP-A1S70WH, oprócz wspomnianego jonizator, w jego wnętrzu za oczyszczanie odpowiadają również: filtr wstępny, węgiel aktywny, filtr HEPA oraz lampa UV-C LED, nieco rzadziej spotykana w oczyszczaczach powietrza innych producentów. Ten cały „pakiet” gwarantuje oczyszczanie na najwyższym poziomie, sprawiając, że chociaż w domu możemy oddychać pełną piersią, usuwając również zawarte w powietrzu alergeny, co będzie ulgą dla alergików. Vestfrost VP-A1S70WH pracuje bardzo cicho, w trybie niskim hałas, który emituje, nie przekracza 17 dB, dzięki czemu możemy spać spokojnie, nawet przy włączonym oczyszczaczu. Oczyszczacze powietrza z jonizatorem od Vestfrost posiadają tzw. tryb inteligentny, w którym urządzenie samo ustawi prędkość swojej pracy do aktualnie panujących zanieczyszczeń. Model Vestfrost VP-A1S70WH to największy z rodziny oczyszczaczy tego producenta, dlatego też nadaje się do naprawdę dużych przestrzeni, jego wydajność wynosi 620m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania 80m2.

 

Ponadto urządzenia tego producenta, zasługują na miano nowoczesnych, dzięki specjalnej, dedykowanej aplikacji mobilnej Tuya, możemy obsługiwać swój oczyszczać na odległość. Bardzo dobre i nowoczesne rozwiązanie, którego niestety często brakuje u konkurencji.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%