Zamknij

Firma w prestiżowej lokalizacji bez kosztów? Poznaj wirtualne biura!

10:09, 03.11.2021 | materiały partnera

Obowiązujące w Polsce przepisy nie nakazują przedsiębiorcom posiadania stałego adresu wykonywania działalności gospodarczej, jednak muszą oni wskazać adres, pod którym zarejestrowana jest ich firma. Wynajęcie biura jest kosztowne, a rejestracja działalności we własnym mieszkaniu nie zawsze możliwa. Rozwiązaniem są wirtualne biura.

Wirtualne biuro w rzeczywistości nie jest wirtualne - to realny budynek, w którym mieści się firma odpłatnie użyczająca swojego adresu do rejestracji innym podmiotom gospodarczym. Takie usługi stają się coraz popularniejsze, szczególnie teraz, kiedy wiele osób prowadzi swój biznes w sieci.

Jakie usługi oferują wirtualne biura?

Wybór wirtualnego biura, np. biurowirtualnewarszawa.pl, oznacza dla początkującego przedsiębiorcy wiele korzyści. Po pierwsze, zyskuje on prestiżowy adres biura w znanej lokalizacji w dużym mieście, który może wykorzystać do rejestracji firmy lub umieścić na materiałach reklamowych. W niektórych branżach ma to ogromne znaczenie wizerunkowe dla firmy. Po drugie, odnosi korzyści na pełnym outsourcingu obsługi biurowej, nie musi więc martwić się m.in. o odbiór poczty zarówno tej urzędowej, jak i od kontrahentów. W usługi biur wirtualnych na stałe wpisała się już również możliwość wynajęcia biura lub sali konferencyjnej na godziny. Taka sala w prestiżowej lokalizacji sprawdzi się na spotkanie z ważnym klientem, jak również w momencie, w którym przedsiębiorca chce w spokoju popracować, z dala od domowego zgiełku.

Jak działa wirtualne biuro?

Biura wirtualne pozwalają przedsiębiorcom z całego kraju na zdobycie świetnej lokalizacji na rejestrację firmy. Właściciel nie musi nawet przyjeżdżać do biura - jeśli nie chce odbierać korespondencji osobiście, może wykupić możliwość jej skanowania i przesyłania drogą mailową. Dobre wirtualne biuro w Warszawie, z którego usługami można zapoznać się na stronie biurowirtualnewarszawa.pl, jest do dyspozycji klientów w dogodnych godzinach. Dysponuje nowoczesnym sprzętem, który można wykorzystać podczas codziennej pracy, a także umożliwia pracę na terenie biura przez kilka godzin miesięcznie w ramach abonamentu. Dzięki temu nie trzeba posiadać własnego biura i łożyć na jego utrzymanie - wystarczy opłacić niewielki abonament miesięczny, aby można było zarejestrować działalność gospodarczą na adres wirtualny i zyskać wirtualną siedzibę swojej firmy w danym miejscu. Wynajem adresu jest w pełni legalny i bardzo korzystny, dlatego coraz więcej firm decyduje się na tę usługę.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%