Zamknij

O pomocy agencji detektywistycznej w sprawie mojego chłopaka Darka

15:21, 16.11.2021 | .

Nazywam się Dorota Szymczak, mam 23 lata, mieszkam i pracuję w Żmigrodzie, od 2 lat jestem w związku z Dariuszem. Chłopak jest moją pierwszą, prawdziwą miłością, imponuje mi swą determinacją, pamiętam jak długo walczył, by móc się ze mną spotykać, ile trudu wykazał, żeby zdobyć moje względy. Przez długi czas go nie dostrzegałam, jednak gdy już spojrzałam, pozwoliłam wejść mu do mojego życia, jest dla mnie wszystkim, bardzo mocno go kocham i jestem pewna tej miłości. Od dwóch miesięcy jednak czuję z jego strony chłód, przestał o mnie dbać jak dawniej, kiedyś dużo mówił o tym, że marzy byśmy wzięli ślub, teraz milczy na ten temat. Dostrzegłam na jego koszuli ślad damskiej szminki i zaczęłam się poważnie niepokoić...

O tym jak skorzystałam z pomocy agencji detektywistycznej? 

Przez długi czas zastanawiałam się, co jest powodem takiego zachowania mojego Darka. Myślałam, że to może ja poświęcam mu zbyt mało czasu, dlatego wyszłam z inicjatywą randki, ubrałam najlepsze ciuchy, założyłam spódniczkę, rajstopki, szpileczki i zaproponowałam wyjście do kina. W lodówce chłodził się szampan, łóżko było już przygotowane, jednak okazało się, że nic nie wyszło z kina, a tym bardziej z całej reszty. Zareagowałam emocjonalnie, zaczęłam płakać, jednak po tym wszystkim porozmawiałam z moją kumpelą Aśką, która doradziła mi skorzystanie z cenionej agencji detektywistycznej Tajfun Group, wysłała mi na messengera link https://tajfungroup.pl/ skorzystałam z ich usług. Agencja działa naprawdę profesjonalnie, wszystko przeprowadzane jest tutaj w pełni fachowo, detektywi naprawdę przykładają się do swoich obowiązków.

W jaki sposób przeprowadzili swe działania agenci detektywistyczni?

Na początku odbyłam rozmowę z psychologiem, gdzie mogłam podzielić się wszystkimi moimi spostrzeżeniami, wykazać co mnie boli, w jaki sposób zachowuje się Dariusz a jak zachowywał się wcześniej. Ku mojemu zadowoleniu detektywi przyjęli zlecenie, chciałam znać prawdę, nawet jeśli byłaby ona dla mnie bardzo bolesna, nie lubię żyć w kłamstwie, od życia chcę klarownych sytuacji a nie mydlenia oczu. Agenci prosili bym przygotowała informacje na temat chłopaka, gdzie pracuje, jaki ma grafik dnia, gdzie najczęściej można go spotkać. Wskazałam, że mój facet jest zawodnikiem koszykówki jednego z amatorskich klubów działających na terenie Wrocławia. Okazało się, że mój Darek zostaje po spotkaniach w szatni, gdzie przychodzą do niego dziewczyny. Ja z racji pracy zawodowej i studiów nie mam czasu chodzić na te mecze, widocznie ktoś chce zająć moje miejsce. Okazało się, że trener wrocławian nie jest z tego powodu zadowolony, że Darek odkąd zaczął flirtować traci skuteczność, nie wytrzymuje w kluczowych momentach meczów, o ile wcześniej trafiał za 3 pkt. ratując zwycięstwa tak teraz drużyna przegrywa a każdy chce triumfować, nawet jeśli to amatorskie zawody. Trener nie może jednak wiele zrobić, bo chłopak ma na niego pewne haki, montaż kamer w szatni udał się dzięki włodarzom klubu, którzy mają dość Darka który ich już irytuje. Nagrania z kamer zamieszczonych w szatni niczego nie dowiodły, wiadomym było, że tam raczej seksu uprawiać nie będą. Dziewczyna która weszła do szatni zostawiła jednak kartkę w torbie Darka, dlatego też detektyw poprosił mnie bym delikatnie wybadała co jest na niej napisane. Okazało się, że jest to adres zamieszkania Natalii, dziewczynę znałam, uczęszczałyśmy dawno temu do jednego ze żmigrodzkich ogólniaków. Nigdy nie byłyśmy przyjaciółkami, Ona wolała towarzystwo chłopców, ja chciałam osiągnąć w życiu coś ważnego, zdobyć wykształcenie, dobre zatrudnienie. Doceniłam zaangażowanie w prowadzoną sprawę agentów, podobał mi się ich profesjonalizm, że rzeczywiście działają, chcą pomóc.

W jaki sposób potoczyła się dalej sprawa?

Detektyw Wrocław pracujący dla agencji Tajfun Group pod pozorem wymiany instalacji grzewczej dostał się do mieszkania Natalii, zainstalował kamery, udało się również zainstalować podsłuch na telefon stacjonarny. Wieczorem, Dariusz wyszedł z mieszkania pod pozorem fuchy, tłumaczył się, że musi więcej zarabiać, że marzy mu się domek dla nas dwojga, poza tym wiedział, że marzę o pięknym weselu a to wszystko kosztuje. Byłam prawie pewna, że udaje się do Natalii, jednak niczego nie dałam po sobie poznać, okazało się, że tak rzeczywiście było. Trudno mi było patrzeć na kamerę, gdzie mój mężczyzna zajmuje się inną kobietą, ubraną niezwykle seksownie w bodystocking, Dariusz miał na sobie bokserki. Nie było moim celem przyłapać mężczyznę na zdradzie, jednak poznałam prawdę, wiedziałam więc na czym stoję. Detektywi prosili bym nie dawała niczego po sobie poznać, przez parę kolejnych dni Darek zachowywał się spokojnie, usypiał czujność, dopiero w środę w kolejnym tygodniu wyszedł z mojego mieszkania pod pozorem dorywczej pracy. Znowu udał się do Natalii, ubrałam się szybko i poszłam na spotkanie z detektywami, dostaliśmy się do mieszkania, otworzyła Natalia, dziewczyna sprawiała wrażenie zaskoczonej, broniła się by nie wpuścić nas do środka. Mimo wszystko jednak weszłam w asyście detektywów, poszliśmy do Darka. Dziś już z nim nie jestem.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%