Zamknij

Asortyment żeglarski - marki, z których ofert warto skorzystać

08:35, 29.04.2022 | artykuł sponsorowany

Wysokiej jakości asortyment to podstawa dla każdego żeglarza. Tyczy się to zarówno osprzętu pokładowego, jak i odzieży i innych elementów. Z tego względu warto zwrócić uwagę na oferty różnych marek znanych i cenionych na całym świecie.

 

Zhik

 

Zhik to ceniona australijska marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnej odzieży i obuwia dla miłośników sportów wodnych. Tworzy ona innowacyjne projekty, które odpowiadają na wszystkie potrzeby zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów. Styl tej marki skupia się na praktycznym minimalizmie z ostrymi, technicznymi detalami i wykończeniami. Stosowane przez nich technologie idą w stronę naturalności, porzucając tradycyjne, często szkodliwe dla środowiska, rozwiązania. W ofercie firmy Zhik znajdziesz odzież i obuwie dla mężczyzn, kobiet i dzieci

 

Harken

 

Harken to firma z tradycjami zajmująca się produkcją jakościowego sprzętu pokładowego. Jest to jedna z najpopularniejszych marek w branży, która cieszy się uznaniem żeglarzy z całego świata. W ofercie Harkena znajdziesz knagi, bloki czy też kabestany o wysokich parametrach jakościowych i wytrzymałościowych. Wszystkie są produkowane z nowoczesnych materiałów kompozytowych, dzięki czemu nie obciążają jednostki.

 

Spinlock

 

Spinlock to kolejna znana marka specjalizująca się w wyposażeniu pokładowym. Ceniona jest przede wszystkim za swoje stopery, rolki kierunkowe i organizery, ale oferują dużo więcej jakościowego sprzętu. Firma Spinlock za swoje rozwiązania w blokowaniu lin została nagrodzona nagrodą DAME na międzynarodowych targach wyposażenia do łodzi METS. Umożliwiają one luzowanie liny i blokowanie bez dotykania stopera.

 

Holt

 

Holt to brytyjska firma o bardzo dużym doświadczeniu w branży żeglarskiej, która składa się z kilku różnych marek. Brand macierzysty został założony w 1945 roku, a następnie zostały utworzone Holt Nautos (połączenie Holta i brazylijską firmą Nautos zajmującą się sprzętem pokładowym), Holt Marine Pre-Packs i Holt Distribution. W ich szerokiej ofercie można znaleźć bloki, bloczki żeglarskie do wszystkich modeli i wielkości łodzi żaglowych, knagi, okucia, olinowania i wiele więcej.

 

Rooster

 

Rooster to marka, założona w 1999 roku, znana przede wszystkim z wysokiej jakości odzieży regatowej. Firma stawia na innowacje i praktyczność, tworząc coraz to nowsze technologie używane w konstrukcji odzieży. Oferta Roostera bogata jest również w różnego typu akcesoria, takie jak rękawice, czapki, torby czy zestawy naprawcze oraz drobne wyposażenie pokładowe. Ponadto, Rooster jest dystrybutorem okuć do pontonów takich producentów jak Harken, Ronstan, Allen i wielu innych.

 

Interesują Cię elementy żeglarskie, odzież, obuwie i inne akcesoria przydatne na łodzi? Wyposażenie wszystkich wymienionych wyżej firm znajdziesz w sklepie żeglarskim Sailovnia.pl, który oferuje bardzo szeroki wybór zarówno osprzętu, jak i odzieży, obuwia, chemii jachtowej i innych przydatnych akcesoriów.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%