Zamknij

5 powodów, dlaczego warto wybrać elektryczne wkłady do zniczy

08:54, 06.05.2022 | artykuł sponsorowany

Zachowania, które korzystnie oddziaływują na środowisko są obecnie bardzo trendy. Jeśli każdy z nas choć trochę będzie eko to przyczyni się do globalnego sukcesu. Codziennie mamy do czynienia z różnymi sytuacjami, kiedy to możemy zaoferować pomoc naturze.

Po pierwsze - wpływ elektrycznych wkładów do zniczy na ekologię

Gdy przychodzi listopad i Święto Zmarłych myślimy o zakupie zniczy. Ale i na co dzień odwiedzamy swoich bliskich na cmentarzu. Bądźmy więc eko i wybierzmy wygodne wkłady do zniczy na baterie. Kupujemy raz wkład, zasilamy go bateriami, które wymieniamy gdy przestają działać. Znicz pali się cały czas przy niskich nakładach.

Po drugie - długi czas użytkowania elektrycznych wkładów do zniczy

Kupując znicz na grób bliskich zawsze chcemy, aby palił się jak najdłużej. Wkłady elektryczne do zniczy nie tylko pięknie się prezentują , ale i długo się świecą. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy nie mamy możliwości częstego odwiedzania swoich najbliższych na cmentarzu. Takie wkłady do zniczy na baterie potrafią palić się nawet przez 180 dni.

Po trzecie - szeroka oferta elektrycznych wkładów do zniczy

Wytwórcy wkładów do zniczy elektrycznych prześcigają się w swoich ofertach. W zależności od potrzeb i zasobności portfela proponują różnej wielkości wkłady, dopasowane do rozmiarów znicza. Ponadto klient może wybierać w kolorach i rodzajach płomienia.

Wkłady do zniczy na baterie mają różnobarwne diody, które mogą świecić w wybranym kolorze. Są żółte, czerwone, niebieskie. Niektóre diody mają możliwość emitowania światła z różnym natężeniem naśladując prawdziwy płomień migoczący na wietrze.

Po czwarte - przystępna cena

Wkłady do zniczy elektryczne cechuje niską cena w stosunku do ich wydajności i możliwości. Wkład, który świeci około 720 godzin można nabyć za około 6 zł. Niektóre kupuje się już razem z bateriami w wygodnym zestawie i cena jest adekwatnie wyższa.

Biorąc pod uwagę, że wkłady do zniczy na baterie mają wysoki poziom eksploatacji cena ich jest przystępna. Zużyte baterie wyrzucamy do specjalnych pojemników. Stamtąd wędrują do recyklingu, a my jesteśmy eko!

Po piąte - odporność wkładów na warunki atmosferyczne

Wkłady elektryczne do zniczy sprawdzają się świetnie przy każdej pogodzie. Latem nie topią się jak znicze wypełnione parafiną. 

W okresach zimowych, gdy mamy do czynienia z opadami i wiatrem wkłady do zniczy na baterie samoistnie nie gasną. Nie ma też problemu z ich zapaleniem. Świeca gaśnie tylko wówczas, gdy sami ja wyłączymy lub gdy bateria się wyczerpie. Ponadto nie brudzą i nie wytwarzają trujących oparów oraz są bezpieczne dla użytkownika (nie ma ryzyka poparzenia). 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%