Zamknij

Kontenery budowlane z możliwością transportu

14:26, 09.05.2022 | artykuł sponsorowany

Kontenery budowlane to powszechny typ mieszkań tymczasowych instalowanych na budowach, obiektach przemysłowych i rolniczych, jako punkty ochrony oraz jako domki letniskowe. Innymi słowy, wszędzie, gdzie jest konieczne zakwaterowanie osób ze wszystkimi udogodnieniami na krótki okres czasu.

Kontenery budowlane: opłacalne i wygodne rozwiązanie

Kontenery budowlane https://modulex-eu.pl/kontenery-budowlane/ mogą być użytkowane w różnych celach:

Na placach budowy do przechowywania materiałów budowlanych i narzędzi;

Jako mobilne biura agencji nieruchomości itp.

Jako miejsce tymczasowego zamieszkania pracowników biurowych lub budowlanych.

Unikalność kontenerów budowlanych polega na tym, że można je łatwo przetransportować w inne miejsce. W tym celu mogą być wykorzystywane różne rodzaje pojazdów:

Samochody samozaładowcze;

Samochody niskopodwoziowe

Pojazdy konwojowane;

Samochody ponadgabarytowe itp.

Ze względu na funkcjonalność, przystępną cenę kontenerów budowlanych, szybkość i wygodę ich montażu, takie rozwiązania modułowe są naprawdę opłacalną inwestycją. Szczególnie jeśli podejmiesz decyzję o zakupie rozwiązań od ukraińskiej marki Modulex.

Kontenery budowlane Modulex: niezawodny wybór

Firma Modulex jako producent kontenerów budowlanych oferuje wysokiej jakości konstrukcje modułowe: są produkowane jako autorska produkcja mająca miejsce od 2006 roku i dostarczane do miejsca montażu w specjalnie przygotowanych pojazdach. Oto podstawowe charakterystyki kontenerów budowlanych, które można zamówić u tego producenta:

Każdy kontener budowlany ma minimalne wymiary 6,2 х 2,48 m;

Wszystkie elementy modułów są zgodne ze standardem jakości ISO 9001;

Montaż odbywa się w ciągu 1-2 tygodni.

Kontenery budowlane - to oszczędne i wygodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej ludzi ze świata biznesu. Warto więc zastanowić się nad możliwością zamówienia takiego mobilnego rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa.

Zalety wykorzystania kontenerów budowlanych Modulex

Kontenery budowlane Modulex to w 100% opłacalny wybór, gdyż:

można je ustawiać w każdym miejscu;

cena kontenerów budowlanych Modulex jest gwarantowanie niższa, niż zamówienie wybudowania pomieszczeń z innych materiałów i z wykorzystaniem innych technologii;

z upływem czasu możesz zamówić jeden lub kilka modułów, które można będzie połączyć z już wykorzystywanym - zarówno poziomo, jak i w pionie.

Trzeba także wspomnieć o tym, że w produkcji Modulex wykorzystywane są wyłącznie materiały, które zapobiegają tworzeniu się pleśni i korozji. Ze względu na wszystko napisane powyżej można stwierdzić, że kontenery budowlane są nie tylko opłacalnym użytkowym rozwiązaniem, ale i opłacalną inwestycją.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%