Zamknij

Stroje kąpielowe dla puszystych – 3 idealne fasony na lato 2018

19:16, 27.03.2018 | Materiały Partnera
Skomentuj
Fot. Materiał partnera

Morze, piasek i słońce to idealna okazja, aby odpocząć w przyjemnym klimacie, jednakże dla niektórych kobiet to powód do zmartwień. Jeśli masz większą tuszę i krępujesz się wyjść na plażę w stroju kąpielowym od dziś to już nie musi być problemem. Przedstawiamy 3 idealne fasony strojów kąpielowych dla puszystych Pań.

Strój jednoczęściowy z ciekawym wzorem

Na rynku modowym istnieje wiele przeróżnych strojów kąpielowych. W tym, z biegiem czasu powstaje jeszcze więcej ciekawych strojów kąpielowych jednoczęściowych. Kiedyś strój jednoczęściowy był przeważnie przeznaczony do kąpieli basenowych, dzisiaj owe stroje występują w ciekawych wzorach i fasonach. Dla puszystych kobiet strój kąpielowy jednoczęściowy był zapewne nieodłącznym elementem przy wyjściu na plaże, jednakże nie zawsze można było znaleźć urokliwe stroje, które byłyby po prostu wyjątkowe. Dziś to już nie jest problemem. Ciekawym rozwiązaniem może być strój kąpielowy jednoczęściowy w kwiaty. Kwieciste wzory nie tylko odwrócą uwagę od większych rozmiarów kobiety, ale również są bardzo modne i idealnie pasują do letniego czasu. Kolejnym odpowiednim strojem jednoczęściowym może być taki, który posiada pionowe paski. Taki wzór niezależnie od ubrania optycznie wyszczupla, a zatem będzie wprost idealny dla Pań, które chcą ukryć odrobinę ciałka.

Strój kąpielowy – sukienka

Oprócz dwuczęściowych i jednoczęściowych strojów kąpielowych, przylegających do ciała istnieją także stroje kąpielowe, które górę mają w postaci króciutkiej sukienki do pasa. Taki strój kąpielowy pozwoli na zamaskowanie niechcianych kilogramów w pasie i tym samym sprawi, ze poczujemy się bardzo komfortowo, a kąpiel w morzu, czy jeziorze nie będzie nas już krępowała. Dodatkowo można wybrać taki strój kąpielowy, który będzie posiadał ciekawy wzór, czy fason. Doskonałym przykładem może być strój kąpielowy z większym dekoltem takie jak tutaj lamoda.pl/katalog/bielizna/stroje-kapielowe, który odsłoni atuty naszego ciała oraz strój kąpielowy, który będzie miał ciekawe wykończenia górnej części – sukienki, na przykład w postaci lekkiej falbanki, czy innego koloru niż pozostała część. Należy tez pamiętać, że stroje kąpielowe jednoczęściowe najlepiej wybierać w ciemniejszych kolorach. Pozwoli to odrobinę zatuszować zbędne kilogramy, jednakże jaśniejsze, jednolite stroje mogą je jeszcze bardziej uwydatnić.

Dwuczęściowy strój kąpielowy to nie wyrok

Puszyste Panie z pewnością wolą zakładać stroje kąpielowe jednoczęściowe, jednakże z biegiem czasu społeczeństwo stało się o wiele bardziej tolerancyjne, a wraz z tym projektanci postawili na tworzenie strojów kąpielowych dwuczęściowych dla Pań większych rozmiarów. W przypadku strojów dwuczęściowych lepszym wyborem będą jaśniejsze, a nawet jaskrawe kolory, które nieco odwrócą uwagę od zbędnych oponek. Podstawową zasadą przy wyborze dwuczęściowych strojów kąpielowych dla puszystych jest to, aby wybierać te, które mają ciekawe, różne wzory i są niejednolite. Ciekawy strój kąpielowy bardziej zwróci na siebie uwagę, niż nasze ciało. Dobrym wyborem będą również stroje dwuczęściowe, których dół opiera się na wysokim stanie. Taki strój faktycznie zamaskuje brzuszek i sprawi, że poczujemy się na plaży tak komfortowo, jak nigdy.

 

(Materiały Partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone