Zamknij
REKLAMA

Tabletki na odchudzanie - jakie są ich właściwości?

14:38, 08.05.2018 | Artykuł sponsorowany

Tabletki na odchudzanie - podział

Rynek zalewany jest różnymi suplementami i tabletkami, których zadanie jest niezwykle różne. Często, decydując się na farmakologię, zapominamy zadać sobie pytania: co właściwie chcemy osiągnąć? Czy etykieta z napisem “podkręcenie metabolizmu” to to samo co “spalacz tłuszczu”?

  • tabletki hamujące apetyt - pomagające przyzwyczaić nas do zmniejszonych porcji codziennych dań
  • spalacze - które, wraz z ćwiczeniami, pomagają nam spalić kalorie i uwolnić kwasy tłuszczowe z komórek tłuszczowych
  • ograniczające - ograniczają wchłanianie węglowodanów lub gromadzenie wody
  • bomby witaminowe - głównie naturalne suplementy, których zadaniem jest uzupełnienie ewentualnych braków

Warto podkreślić iż w aptekach i drogeriach dostępne są zarówno tabletki bez, jak i na receptę. Te drugie, oczywiście, przepisywane są przez lekarzy, głównie na podstawie przeprowadzonych badań i wywiadu.

Tabletki na odchudzanie - jaki skład daje nam gwarancję skuteczności?

Gwarancja skuteczności to połączenie trzech kroków: diety, ćwiczeń i odpowiednio dobranej suplementacji. Pragniemy tutaj zwrócić uwagę na słowo klucz: odpowiednio dobrana. W zależności od tego, jakich tabletek oczekujemy, powinniśmy zwrócić uwagę na pewne elementy składu. Tak oto tabletki hamujące apetyt powinny bazować na naturalnym błonniku, który wypełni nasz żołądek. Spalacze to głównie kawa, ostra papryczka, zawierająca kapsaicyę, guarana i cynamon. Tabletki ograniczające bazują na ziołach, głównie na mniszku i pokrzywie, a bomby witaminowe na kompleksach z grupy A, B i K. Warto zwrócić uwagę, aby każdy skład był możliwie jak najbardziej naturalny, nieinwazyjny i faktycznie pomocny. Artykuł przy współpracy z https://www.tunonconoscilsud.it

 

(Artykuł sponsorowany)
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone