Zamknij

Niwelatory laserowe marki Topcon oraz Nivel System – potęga niwelacji

20:42, 04.06.2018 | Materiały partnera
Skomentuj
Fot. Materiały partnera

Niwelatory laserowe to instrumenty coraz częściej używane na wszystkich placach budowy, nie tylko zagranicą, ale także w Polsce. Blisko 90 lat na rynku geodezyjnym i budowniczym sprawiło, że Topcon jest jedną z najbardziej znanych firm, produkujących nowoczesne i wielofunkcyjne niwelatory. Podobnie Nivel System – marka dla profesjonalistów – oferuje wysokiej jakości niwelatory laserowe w bardzo dobrych przedziałach cenowych. Dzięki temu urządzenia te są dostępne nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla amatorów.

Niwelatory laserowe Topcon, czyli zaskoczenie i profesjonalizm

Prezentowane przez firmę Topcon niwelatory laserowe charakteryzują się wysoką precyzją i stabilnością z dokładnością nawet do 1 mm na 20 metrów, w zależności od modelu. Użytkowanie laserów Topcon nie wiąże się ze skomplikowaną wiedzą – jasny ekran i kontaktowy interfejs umożliwia łatwą pracę z danymi i funkcjami pomiaru. Urządzenie chwilę po włączeniu tak naprawdę jest gotowe do użycia. Dzięki temu nie trzeba czekać na jego uruchomienie zbyt długo i od razu można przystąpić do pracy, zwłaszcza wtedy, kiedy jest to najbardziej konieczne. Działanie niwelatorów laserowych również jest bardzo ułatwione – skupiona wiązka laserowa wyznacza na danej powierzchni obszar. Laser jest dobrze widoczny nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych, gwarantując tym samym idealny i precyzyjny pomiar. Dodatkowo, niwelatorów można używać wewnątrz budynków, wykorzystując całkowicie ich potencjał. Na zewnątrz praca niwelatora również nie jest zaburzona przez niepożądaną pogodę – każdy niwelator laserowy Topcon odporny jest na wilgoć oraz budowlany kurz, a także na drgający teren. Urządzenie działa pomimo niesprzyjających warunków, ponieważ do takich zostało stworzone przez japońską, doświadczoną markę, która jako pierwsza opracowała diodę laserową, emitującą widoczną wiązkę światła. Dla potwierdzenia profesjonalności firmy Topcon, niwelatory objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Punkty serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego znajdują się na terenie kraju.

Urządzenia do pomiary marki Nivel System – niwelatory dla każdego

Niwelatory laserowe marki Nivel System charakteryzują się przede wszystkim dostępnością dla każdego zainteresowanego użytkownika. Są to niwelatory laserowe, które sprawdzą się na placu budowy, w rękach profesjonalistów, a także jako urządzenie konieczne do wykończenia domu przez amatorów. Dzięki jasnemu interfejsowi, obsługa zróżnicowanych cenowo niwelatorów Nivel System jest dziecinnie prosta i znacznie ułatwiona. Instrumenty te może obsługiwać tylko jedna osoba, dzięki czemu praca pomiarowa jest płynna i szybka. Niwelatory laserowe są również bardzo odporne na warunki pogodowe i budowlane – to ich niewątpliwa zaleta. Obudowa odporna jest na urazy mechaniczne, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o pracę urządzenia w naprawdę trudnych warunkach. Również drgania nie przeszkodzą w pracy niwelatora laserowego Nivel System. Odpowiednia jednoosobowa praca niwelatora pozwala w szybki sposób uzyskać satysfakcjonujący wynik pomiaru, konieczny do dalszych czynności, związanych z pracą na budowie. Dodatkowo firma wprowadziła na rynek obrotowe niwelatory laserowe, które ułatwiają znacznie działanie i wszystkie pomiarowe manewry. Niwelatory te potrafią bardzo precyzyjnie oddać pomiar – nawet do 1 mm/10 m. Firma Nivel System, podobnie jak Topcon, posiada okres gwarancyjny, a jej punkty serwisowe dostępne są w Polsce.

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone