Zamknij

Dlaczego warto zdecydować się na zadaszenia basenowe?

09:14, 06.06.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Już sam basen znajdujący się w przydomowym ogrodzie może się kojarzyć z dawką luksusu. Jest to przestrzeń relaksu i świetnej zabawy dla całej rodziny, która może pluskać się, pływać, czy po prostu opalać nad wodą.

Decydując się na taki wydatek, warto zdecydować się również na zadaszenie swojego basenu. W ten sposób można bowiem oszczędzić sporo na energii zużywanej do obsługi takiego basenu, ale również zapewnić mu czystość i pełne bezpieczeństwo. W naszych polskich warunkach klimatycznych, zadaszenia basenowe pozwalają na wydłużenie się sezonu kąpielowego nawet o okres kilku miesięcy.

Obniżenie kosztów eksploatacji basenu

Przede wszystkim, dobre zadaszenia basenowe są w stanie ochronić basen przed szkodliwymi dla niego zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Poza tym, również woda nie jest zanieczyszczana i nie ma konieczności korzystania z tak dużej ilości środków chemicznych. Kiedy teleskopowe zadaszenie jest zamknięte, woda znajdująca się w niecce jest samoczynnie podgrzewana.

Zadaszenia są oczywiście otwierane i zamykane, aby w upalne dni móc cieszyć się wspaniałą pogodą. Z uwagi na znacznie wyższą temperaturę pod zadaszeniem, można cieszyć się basenem ogrodowym nawet do trzech miesięcy dłużej, niż w przypadku basenu bez takiego zabezpieczenia.

Bezpieczeństwo dzieci

Odpowiednio dopasowane zadaszenia basenowe są również wykorzystywane przez rodziców jako zabezpieczenie. Dzieci nie mogą pływać w wodzie bez kontroli opiekunów, a dodatkowo nikt nie wpadnie do niej przez przypadek, na przykład potykając się. Do basenu nie dostaną się również zwierzęta, ani inni niepożądani goście.

Obecnie takie zadaszenia oferowane są w wielu różnych kształtach, wysokościach oraz kolorach. Więcej informacji na temat rodzajów zadaszeń basenowych oraz ich funkcji można znaleźć na stronie https://starpool.pl, u renomowanego producenta. Można zdecydować się na jeden z produktów w stałej ofercie producentów lub samodzielnie zaprojektować odpowiednie zadaszenia dla siebie. Większość firm stwarza taką możliwość swoim klientom. Zobacz również https://gfkpool4you.de/de/

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone