Zamknij

Jaki wybrać stojak na papier toaletowy?

10:02, 14.06.2018 | Artykuł sponsorowany

O czym pamiętać, wybierając stojaki na papier toaletowy?

Obecnie ludzie, którzy kupują stojaki na papier toaletowy, kierują się nie tylko tym, aby ten element wyposażenia był funkcjonalny i przydatny w trakcie każdego kolejnego dnia. Korzystają także z tego, że aktualnie wybór w sklepie Higieniczny.pl tego typu produktów jest bardzo duży. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby stojak na papier toaletowy był także elegancki i poprawiał walory estetyczne łazienki.

Oczywiście, ważnym aspektem jest również cena. Tutaj brak monopolu także jest bardzo przydatny. Konkurencja na rynku jest spora, dlatego Klienci mogą liczyć naprawdę na atrakcyjne ceny - nie rezygnując przy tym z jakości i eleganckiego wyglądu tych właśnie produktów. Istotne jest to, aby decydować się na elementy wyposażenia, które zostały stworzone przez cenionych i znanych w branży producentów. Wtedy będziecie mieć pewność, że Wasza inwestycja okaże się trafiona. Jakie firmy należy wziąć pod uwagę? Poniżej znajdziecie kilka propozycji stojaków na papier toaletowy, które warto rozważyć.

Blomus PRIMO

Stojaki na papier toaletowy tej niemieckiej marki cieszą się od dawna dużą popularnością. Nie może to jednak dziwić - produkty są bowiem bardzo przydatne oraz stylowo wyglądają, dzięki czemu pasują do nowocześnie urządzonych łazienek. Opisywany stojak na papier toaletowy powstał przy użyciu wysokiej jakości matowej stali nierdzewnej. Dzięki temu Blomus PRIMO jest solidny i służy Klientom przez długie lata. Warto podkreślić, że sprzęt jest bardzo odporny na wilgoć czy zabrudzenia. Nie można nie wspomnieć, że na stojaku mieści się 5 rolek (ma on bowiem aż 50 cm wysokości), co także jest dużym udogodnieniem dla właścicieli. Sama wymiana papieru także jest szybka i bezproblemowa.

Brabantia PROFILE

Dużo osób wybiera także stojaki na papier toaletowy od firmy Brabantia. Dlaczego? Producenci dokładają wszelkich starań, aby elementy wyposażenia charakteryzowały się pożądaną jakością i walorami wizualnymi. Nie inaczej jest w tym przypadku. Stojak na papier toaletowy Brabantia PROFILE został precyzyjnie wykonany przy użyciu stali szlachetnej. Nie da się ukryć, że użycie tego materiału bardzo dobrze wpływa na żywotność produktu. Stojak na papier toaletowy jest bowiem wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne . Na tym elemencie wyposażenia mieszczą się 3 rolki papieru - posiada on 38,3 cm wysokości. Produkt może być swobodnie zlokalizowany na podłodze (twórcy zastosowali tutaj antypoślizgową podstawę, która zwiększa przyczepność elementu). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować stojak Brabantia PROFILE na ścianie - wykonanie tej czynności jest proste i szybkie. Produkt także z powodzeniem może być zastosowany w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach.

Simple Human TENSION ARM

Dobrym rozwiązaniem jest również stojak firmy Simple Human. Wykonany ze stali nierdzewnej prezentuje się znakomicie, dlatego może być używany w nowocześnie urządzonych łazienkach. To jednak nie wszystko. Produkt jest również wyjątkowo uniwersalny, dlatego bez kłopotu można go skomponować z innymi obecnymi w pomieszczeniu elementami - dzięki w efekcie cała aranżacja będzie spójna. Użycie stali nierdzewnej powoduje, że stojak jest również bardzo trwały i wytrzymały. Zakup produktu firmy Simple Human nie będzie zatem wyrzucaniem gotówki w błoto. Należy zwrócić uwagę na fakt, że prezentowany stojakma 36,3 cm. Dzięki temu jest w stanie zmieścić kilka rolek papieru toaletowego (nic też nie stoi na przeszkodzie, aby był on użyty również do ręczników papierowych). Na uwagę zasługuje też "pętelka" na górze produktu, która ułatwia jego przenoszenie.

(Artykuł sponsorowany)
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone