Zamknij

Elegancka witryna w mieście

15:33, 23.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Ekskluzywny sklep, a także punkt usługowy przyciąga uwagę potencjalnych klientów atrakcyjną ekspozycją zaprezentowaną w witrynie sklepowej. Obecnie wystawy sklepowe lśnią nienagannie czystą szybą oraz oryginalnie zaaranżowaną wystawą sklepową, która zmienia się dosyć często, aby przekonać klientów, że wystawione produkty są modne, a jednocześnie budują wizerunek nowoczesnego, dynamicznego biznesu.

Zadaszone witryny sklepowe

Sklepy odzieżowe lub obuwnicze, salony meblowe, sklepy z dekoracjami domowymi, galerie sztuki, sklepy jubilerskie, butiki i salony książkowe, a także sklepy handlujące antykami, porcelaną czy ekskluzywnymi produktami spożywczymi, oraz punkty sprzedaży sprzętu elektronicznego wymagają idealnego wizerunku. Można go stworzyć, budując niepowtarzalny nastrój we wnętrzu sklepu, a także tworząc odpowiednią oprawę na zewnątrz. Witryna sklepu jest jego wizytówką i najlepszą reklamą. Wystawy sklepowe są nowoczesnym nośnikiem informacji, pokazują towary, który można kupić, a poprzez ekspozycje kreują wizerunek marki. Witryny sklepowe często znajdują się na ścianach frontowych budynków, warto zatem, aby wyglądały efektownie i prezentowały się bez zarzutu. Przede wszystkim należy je chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a zwłaszcza opadami. Dzięki zadaszeniom można uniknąć zachlapań szyb oraz ram okiennych, poza tym przy niesprzyjającej pogodzie, dzięki zadaszeniu, łatwiej będzie utrzymać czyste okna przez dłuższy czas.

Jakie zadaszenie wybrać?

Wybór dachu nad witryną sklepową czy punktem usługowym zależy w dużej mierze od charakteru budynku, w którym znajduje się dany lokal, oraz od profilu prowadzonej działalności. Kolorowe markizy stanową piękne zadaszenie w lokalach należących do restauracji, barów, kawiarni czy cukierni oraz sklepów spożywczych. Eleganckie sklepy obuwnicze lub odzieżowe wymagają zazwyczaj nieco innego typu zadaszenia, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zadaszenie z lekkiego i trwałego poliwęglanu. Jego właściwości są zbliżone do pleksiglasu, choć poliwęglan to twarde, sztuczne tworzywo i to znacznie wytrzymalsze.

Daszki z poliwęglanu

Poliwęglan to funkcjonalny, termoplastyczny materiał, który spełnia wszelkie stawiane mu wymagania. Jest on nie tylko trwały, ale także wytrzymały na zmienne temperatury, a przy tym estetyczny i transparentny. Dzięki temu nie przytłacza i co ważne – nie zaciemnia wnętrza lokali położonych na najniższych kondygnacjach. W odróżnieniu od popularnych markiz sklepowych zadaszenie wykonane z poliwęglanu montuje się w bardzo prosty sposób, poza tym, dłużej zachowuje ładny wygląd i jest łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkową zaletą daszków z poliwęglanu jest modułowa budowa, dzięki której łatwo układa się je w ciąg efektownych powierzchni. Na stronie producenta metal-gum.com można obejrzeć kilka wizualizacji efektownie wykonanych zadaszeń. Obecnie daszki z poliwęglanu stanowią alternatywę wobec innych rozwiązań, dając znacznie więcej możliwości zabezpieczenia witryn okiennych.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone