Zamknij

Busy do Holandii - o czym warto wiedzieć?

10:10, 01.08.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Holandia należy do jednego z wielu krajów, do którego Polacy udają się w celach zarobkowych. Stąd też firmy przewozowe wychodzą rodakom naprzeciw, oferując busy właśnie w tym kierunku. Niestety przewoźnik, przewoźnikowi nierówny, dlatego też przed rezerwacją biletu, warto rozejrzeć się na rynku i wybrać usługę tylko oferującą najlepsze standardy. A tych nie brakuje.

Wcale nie musisz przepłacać czyli tak wiele za niewiele

Busy do Holandii to idealna propozycja dla ludzi, którzy nie tylko czują strach przed lataniem, ale również nie lubią przepłacać. Za niewiele, pasażer zyskuje bardzo dużo. Każdy bus to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i komfortu, a to dlatego, że pojazdy wyposażone są w wygodne fotele, klimatyzację, nowoczesny system pasów bezpieczeństwa oraz Wi-Fi. Wszystko to jest niezwykle ważne, choćby dlatego, że podróż do Holandii to prawie 10 godzin. I jeszcze jedno! Jeśli podróżujemy pierwszy raz, warto zarezerwować sobie usługę door to door (z adresu pod adres). Doświadczony kierowca odbierze nas spod drzwi i zawiezie w wyznaczone miejsce.

Bagaż - ważna sprawa

Jeśli chodzi o przewóz bagażu, to bus wygrywa tę konkurencję z samolotem. Każdy pasażer, podróżujący do Holandii, może zabrać ze sobą dwa bagaże nieprzekraczające wagi 20 kg (40 kg łącznie). Dodatkowo istnieje możliwość zabrania mniejszego bagażu podręcznego do 10 kg. I to wszystko bezpłatnie. W samolocie za taką ilość trzeba byłoby już dokonać dodatkowych opłat. W przypadku pozostawienia bagażu pasażer może go odebrać w ciągu następnych 30 dni.

Podróż z dzieckiem

Bus to również świetna opcja podróży z dzieckiem, zwłaszcza że nie wszystkie znoszą dobrze jazdę pociągiem lub lot samolotem. Dla dzieci poniżej 12 lat obowiązkowe są foteliki, które rodzice powinni zabrać ze sobą. Kierowca pomoże je odpowiednio zamontować, natomiast dla dzieci większych, firma przewozowa zapewnia podstawki dziecięce, które najlepiej rezerwować podczas zamawiania przejazdu.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone