Zamknij
REKLAMA

Dekoracje z własnych zdjęć

12:57, 14.09.2018 | Artykuł sponsorowany

Co jednak zrobić, jeśli we wszystkich sklepach znajdujemy te same lub bardzo podobne obrazy i dekoracje? Rozwiązaniem jest stworzenie własnych. To wcale nie musi być trudne.

Ściana nudna i nijaka

Problemem wielu mieszkań są puste, pozbawione wyrazu ściany pomalowane na nudny, jednolity kolor. W domach takich brakuje atmosfery i klimatu. Aby je odmienić, wystarczy zadbać o to, by we wnętrzach zawisły obrazki i dekoracje, które swoimi kolorami ożywią nudną powierzchnię ściany.https://www.galeriadruku.com.pl/

Ulubione zdjęcia w formie obrazu

Zamiast kupować kolejny podobny obrazek w sieciowym sklepie zadbaj o to, by to, co znajdzie się na twoich ścianach, było wyjątkowe. Jedną z ciekawych, modnych obecnie propozycji są zdjęcia wykonane na płótnie. Co ważne, nie musisz korzystać z gotowych wzorów, a samodzielnie zaprojektować taki wyjątkowy obraz. Wystarczy, że znajdziesz w swoich zbiorach fotografię, którą lubisz lub która wywołuje w tobie ciepłe emocje.

Dlaczego warto?

Nic tak nie odmienia mieszkania jak niebanalne dekoracje. Właśnie dlatego wykonanie obrazów z własnych zdjęć jest doskonałym pomysłem. Możesz mieć bowiem pewność, że nie znajdziesz podobnej ozdoby u koleżanki czy sąsiadki. Co więcej, ulubione fotografie przywołują wspomnienia i budzą pozytywne emocje. Dzięki temu w swoim mieszkaniu poczujesz się jeszcze lepiej.

Jak zamówić dekorację z własnego zdjęcia?

W dobie internetu jest to niezwykle proste. Jedyne co musisz zrobić, to znaleźć fotografie, które przypadły ci do gustu lub przypominają o miłych chwilach i bliskich osobach. Kolejny krok to wybór firmy, która zajmie się stworzeniem twojego obrazu. Bardzo ciekawą ofertę znajdziesz np. na stronie www.galeriadruku.com.pl. Następnie wgrywasz swoje zdjęcie, wybierasz wymiar obrazu i wygodnie płacisz online. Prawda, że proste?

Jak widzisz, stworzenie nietuzinkowej dekoracji z własnych zdjęć nie jest ani trudne, ani drogie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zaprojektowanie własnych, niebanalnych obrazów, które potrafią całkowicie odmienić nudną i nijaką ścianę w mieszkaniu.

(Artykuł sponsorowany)
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone