Zamknij
REKLAMA

Galeria Neptun z bogatą ofertą dla każdego!

00:00, 03.10.2018 | Artykuł sponsorowany

Starogardzka Galeria Neptun to dynamicznie rozwijające się centrum handlowo-usługowe, które podąża za ciągle zmieniającym się rynkiem oraz przyzwyczajeniami zakupowymi konsumentów. Jej głównym atutem jest zarówno szeroki wybór asortymentu, jak i położenie na mapie, które sprawia, że z oferty centrum mogą skorzystać również mieszkańcy okolicznych powiatów. Dojazd z Chojnic do Galerii Neptun zajmuje tylko godzinę.

Silną stroną starogardzkiego centrum niewątpliwie jest bogata oferta marek modowych. W Galerii Neptun mieszkańcy Kociewia mogą ubrać się w modną i przystępną cenowo odzież takich marek jak New Yorker, Top Secret, Greenpoint, Lavard, Giacomo Conti czy Carry. Całość oferty modowej uzupełniają m.in. salony z odzieżą dziecięcą i młodzieżową: 5.10.15, Coccodrillo, Reporter Young oraz perfumeria Douglas.

Jednak Galeria Neptun to coś więcej niż tylko centrum zakupowe. Goście odwiedzający starogardzki obiekt mogą miło spędzić czas korzystając z szerokiej oferty rozrywkowej. Oprócz nowoczesnego 6 salowego kina Cinema City na klientów czeka też rozbudowana w ubiegłym roku sala zabaw Honolulu. To największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt dla dzieci w regionie z nowymi trampolinami, torem rajdowym i saneczkowym oraz większą strefą malucha.

Kolejną zaletą starogardzkiej galerii jest obecność w niej klubu Neptun Gym Fitness z szeroką ofertą zajęć fitness i strefą SPA. Klienci Galerii Neptun powinni też zajrzeć do strefy gastronomicznej, gdzie swoje specjały serwują m.in.: Telepizza oraz Subway, a także skorzystać z oferty Carte d’Or Cafe i lodziarnio-kawiarni Grycan.

W tym roku poszerzona została również oferta usługowa Galerii Neptun. Na mapie centrum pojawił się punkt Poczty Polskiej, a już wkrótce do grona najemców dołączy salon Telakces oferujący sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów do urządzeń mobilnych.

Ważnym elementem w kompleksowej koncepcji centrum jest aspekt zaspokojenia potrzeb każdego klienta odwiedzającego obiekt przy ul. Pomorskiej 7. Ta idea przyświeca pomysłodawcom budowy Galerii Neptun od samego początku, dlatego klienci odwiedzający starogardzkie centrum znajdą szereg udogodnień m.in. duży i wygodny parking podziemny (bezpłatne 3 godziny), w którym zlokalizowana jest myjnia samochodowa. Na piętrze natomiast znajduje się pokój matki z dzieckiem. Architekci budynku postawili też na szereg rozwiązań ułatwiających poruszanie się po centrum osobom niepełnosprawnym.

 

Więcej: www.galeria-neptun.eu

Facebook: https://www.facebook.com/neptungaleria/

(Artykuł sponsorowany)
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone