Zamknij

Jak działa aplikacja Blix.pl?

11:12, 23.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Z Blix.pl korzysta ponad milion użytkowników. Aplikacja na smartfona ułatwia robienie tanich zakupów w wielu sklepach oraz pozwala na bieżąco śledzić promocje. Dzięki możliwościom, jakie daje Blix.pl, coraz więcej Polaków oszczędza miesięcznie nawet kilkaset złotych. Jak działa najpopularniejsza aplikacja zakupowa w Polsce?

Wszystkie promocje w jednym miejscu

Aby oszczędzać na zakupach, wskazane jest szukanie promocji na różne produkty. Dotyczy to zarówno osiedlowych sklepów spożywczych, supermarketów i dyskontów, jak i odzieżowych sieciówek oraz marketów ze sprzętem elektronicznym i AGD. W Blix.pl dostępne są gazetki promocyjne przygotowane przez kilkadziesiąt marek. Gazetki są na bieżąco aktualizowane, a po pojawieniu się nowych akcji rabatowych i broszur, użytkownik aplikacji otrzymuje powiadomienie. Dzięki powiadomieniom, nie trzeba pamiętać, kiedy sklepy wprowadzają nowe promocje. Wystarczy śledzić informacje z aplikacji, a będzie się dokonywało świadomych zakupów każdego dnia.

Blix.pl stale rozszerza listę sklepów, których promocje można śledzić za pomocą aplikacji. Obecnie twórcy aplikacji mobilnej współpracują z najpopularniejszymi dyskontami, między innymi Biedronką i Lidlem, a także z marketami takimi jak Tesco, Carrefour i Auchan. Ponadto w Blix.pl sprawdzi się obniżki cen w marketach budowlanych, na przykład Leroy Merlin i Jula, a także w sieciowych drogeriach jak Hebe i Rossmann.

Aplikacja jest dedykowana nie tylko osobom, które szukają promocji na artykuły spożywcze, ale i tym, które tanio chcą kupić odzież lub sprzęt sportowy. Gazetki promocyjne i informacje o przecenach sezonowych w sklepach takich jak H&M oraz Go Sport pozwalają zaoszczędzić na zakupie odzieży i sprzętu rekreacyjnego nawet 50 procent początkowej ceny lub więcej.

Lista zakupów i inne udogodnienia

Dzięki Blix.pl sprawdzi się aktualne promocje, a robienie zakupów stanie się o wiele łatwiejsze. Aplikacja posiada funkcję tworzenia listy zakupów na podstawie informacji znalezionych w gazetce oraz zapisywania poszczególnych stron z gazetek. Ponadto możliwe jest wyszukiwanie promocji na określone produkty. Wyszukiwarka produktów sprawia, że przeglądanie wszystkich gazetek po kolei przestaje być konieczne - wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę produkt, który chciałoby się kupić w obniżonej cenie, a aplikacja wskaże, jaki sklep oferuje go na promocji. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w okresie przedświątecznym, gdy szuka się produktów do przyrządzenia różnych dań i prezentów dla bliskich. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone