Zamknij

Pomoc drogowa - zależna od regionu

15:00, 09.11.2018 | materiały partnera

Czasami kierowcy nie są w stanie poradzić sobie bez fachowej pomocy. W takich okolicznościach należy wezwać drogowców. Pomoc drogowa pomoże nam odholować auto do warsztatu, bądź też najzwyczajniej w świecie naprawić pojazd na miejscu zdarzenia. W takich okolicznościach, rzeczywiście będziemy mogli liczyć na to, że kontynuowanie podróży będzie jak najbardziej możliwe.

Pomoc drogowa w Gdańsku

Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną pomoc drogową, powinniśmy koniecznie pamiętać jeszcze o tym, żeby sprawdzić, w jakim dokładnie regionie znajduje się konkretna firma. Ponieważ pomoc drogowa wyróżnia się przede wszystkim tym, że powinna być dyspozycyjna przez 24 godziny na dobę. W takim razie chyba faktycznie ciężko jest sobie wyobrazić, że nagle specjaliści przyjeżdżają do awarii naszego samochodu z drugiego końca Polski.

Jedną z takich firm, na których możemy polegać, podróżując po ulicach Gdańska, a także okolicach, jest - https://pomocdrogowagdansk.pl/firma/. W tym przypadku faktycznie mamy do czynienia głównie z pomocą drogową, która gwarantuje nie tylko holowanie, ale i również drobne naprawy na drodze.

Chcesz się dokładnie dowiedzieć, czym wyróżnia się właśnie ta firma? Przede wszystkim można liczyć na to, że holowanie odbywać się może w oparciu o ubezpieczenie komunikacyjne sprawcy. Dodatkowo holowniki są przystosowane do transportu nie tylko samochodów osobowych, ale i również innych pojazdów, w tym maszyn budowlanych oraz rolniczych.

Jeżeli okaże się, że auto nie może być niestety naprawione, zawsze można skorzystać z innej opcji, jaką jest naprawa samochodu w zaufanych warsztatach. Dzięki temu nie będziesz się pod żadnym pozorem martwić tym, że za usuwanie poważniejszych usterek przyjdzie Ci się zmierzyć z bardzo wysokimi kosztami, lub też nieprofesjonalną obsługą.

Do drobnych napraw, jakie są wykonywane na miejscu zdarzenia, zalicza się między innymi awaryjne uruchamianie pojazdów, jak i również awaryjne otwieranie samochodów. Dodatkowo można liczyć także na dowóz paliwa, jeżeli zajdzie taka właśnie potrzeba.

Pomoc drogowa w Łodzi

W zupełnie innej części kraju, a dokładnie w województwie Łódzkim, możemy spokojnie liczyć na wsparcie ze strony firmy - http://pomocdrogowa.i-lodz.pl/holowniki/. W tym przypadku również możemy mówić o profesjonalnych usługach, które są świadczone przez całą dobę.

W tym przypadku rzeczywiście możemy liczyć przede wszystkim na obsługę ekipy na terenie Łodzi, jak i również okolic. W szczególności specjaliści działają na terenie autostrady A1 oraz A2. Dzięki temu osoby, którym przydarzy się nieprzyjemna historia na drodze, nie muszą się obawiać holowania swojego pojazdu przez przypadkową firmę. W tym celu wystarczy mieć jedynie w swoim portfelu wizytówkę do tej ekipy.

Okazuje się, że pomoc drogowa oraz holowanie samochodów osobowych, to nie jest cały zakres usług, jaki firma z Łodzi posiada w swojej ofercie. Należy wspomnieć tutaj także o holowaniu samochodów dostawczych. Dodatkowo firma wyróżnia się szybkimi i profesjonalnymi naprawami na miejscu zdarzenia. Jeżeli Twoje auto z różnych przyczyn wyląduje w rowie lub też zaspie śnieżnej, także możesz liczyć na pełne wsparcie. Ponieważ specjalne holowniki, jak i również bardzo doświadczenie, pozwalają na wyciąganie samochodów z najbardziej uciążliwych miejsc, bez wywoływania większych szkód.

Autolaweta transportująca samochód

Dodatkowo firma posiada jeszcze własny warsztat samochodowy, dzięki czemu nie musisz poszukiwać miejsca, w którym faktycznie mógłbyś zostawić swoje auto, oczekując poważniejszej naprawy. W przypadku problemów z oponami, także można liczyć na profesjonalne usługi wulkanizacyjne. Ponadto do dodatkowych usług, zaliczają się również usługi transportowe. Zatem firma z Łodzi może Ci się przydać nie tylko w sytuacji, w jakiej będziesz musiał się odnaleźć w przypadku awarii samochodu lub zdarzenia drogowego. Pod żadnym pozorem nie powinieneś zapominać również o sytuacji, w której dodatkowo możesz jeszcze zamówić usługę transportową. Ponieważ właśnie dzięki temu będzie Ci zdecydowanie łatwiej skorzystać z takiej możliwości, jak przetransportowanie swojego auta lub też innego pojazdu. Nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami kraju.

Pomoc drogowa w Poznaniu

Przebywając na terenie Poznania, lub po prostu przejeżdżając przez miasto oraz okolice, może nam się przydarzyć niezbyt ciekawa przygoda. Jednak pod żadnym pozorem nie powinniśmy się tym zrażać, tylko jak najszybciej wezwać pomoc drogową.

Taką firmą, na którą możemy polegać właśnie w regionie Poznania, jest -http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/auta-zastepcze/. Jest to ekipa działająca przez całą dobę. Dlatego nie będzie najmniejszego problemu z tym, żeby wezwać ją również w środku nocy, czy też w czasie świątecznych dni.

Okazuje się, że firma nie tylko zajmuje się holowanie pojazdów, ale również oferuje usługi z zakresu wulkanizacji oraz napraw powypadkowych. Nie ma w Poznaniu żadnej innej firmy, która zajmuje się wulkanizacją opon, zaraz po przyjechaniu na miejsce zdarzenia. Dlatego na pewno warto wziąć to pod uwagę, jeżeli zdecydujemy się na wzięcie wizytówki tej firmy.

Autolaweta transportująca samochód dostawczy

Dodatkowo w przypadku zdarzenia drogowego z winy innego kierowcy, istnieje możliwość rozliczania się bezgotówkowego w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego.

Korzyścią, na którą jeszcze warto zwrócić uwagę podczas korzystania z usług właśnie tej firmy, na pewno jest przede wszystkim to, że w każdej chwili można zdecydować się na wynajęcie auta zastępczego. To tylko pozornie może się wydawać, że taka usługa w żaden sposób nie jest potrzebna. Ponieważ nie wiemy, czy nasz samochód po zdarzeniu drogowym uda się naprawić, czy jednak nie. Jeżeli musimy koniecznie dotrzeć pod wskazane miejsce lub nawet najzwyczajniej w świecie nie chcemy rezygnować z wyjazdu, to na pewno najlepszym sposobem będzie wynajęcie zastępczego auta.

Tak się składa, że na stanie firmy mamy do czynienia z nowoczesnymi i w pełni sprawnymi samochodami. W takim razie nie musimy się obawiać, że znowu po drodze przytrafi nam się jakaś nieprzyjemna przygoda. Wśród samochodów udostępnianych do wynajęcia, wymienia się między innymi, MB MI 350 Blutec, Renault Sport GT, Peugeot 508, czy też Peugeot 307 SW. Oczywiście flota jest bardziej rozbudowana, dlatego każdy na pewno znajdzie dla siebie odpowiedni model samochodu, z którego będzie zadowolony.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone