Zamknij

Wirtualne studio w Warszawie – jaki pakiet wybierasz?

07:45, 25.03.2019 | materiały partnera

Zamierzasz skorzystać z oferty jakie proponuje wirtualne biuro Warszawa. Ale czy chodzi Ci tylko o wynajem adresu, czy pragniesz regularnie wynajmować salę konferencyjną? W zależności od oczekiwań możesz liczyć na taki lub inny pakiet.

Pakiet STARTOWY

W tym pakiecie zazwyczaj otrzymujesz prestiżowy adres w samym centrum Warszawy. Czyli wynajmujesz adres poprzez usługę oferowaną przez wirtualne biuro Warszawa BiuroKamienica.pl. To rozwiązanie dla tych, którzy na przykład pracują jako freelancerzy i spokojnie w domu tworzą grafikę czy tłumaczą teksty. Czasem potrzebna jest im rejestracja spółki na jakiś dobry adres, ale generalnie pracują w domu, ciesząc się ciszą, spokojem i skupieniem. Wystarczy im pakiet startowy, ewentualnie chcą jeszcze odbiór korespondencji, który jest czasami dodawany do pakietu podstawowego. Czyli obsługa listów zwykłych, poleconych wraz z potwierdzeniem odbioru i odbiór przesyłek kurierskich. To też idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają stałego adresu zamieszkania lub często podróżują po świecie.

Dla kogo ten pakiet? – dla freelancerów pracujących w domu i podróżujących po świecie.

Pakiet STANDARDOWY

Czyli pakiet najczęściej wybierany. Oczywiście oferta użyczenia adresu to podstawa, a adres ten głównie służy do celów rejestracyjnych i marketingowych. Czyli tak jak w powyższym przypadku może być na ten adres zarejestrowana spółka. Lub po prostu wybierasz sobie dobrze brzmiące miasto i nazwę ulicy dla celów wizerunkowych. Podstawą jest także odbiór korespondencji czyli listów i przesyłek kurierskich. Dodatkowo dostajesz możliwość informowania o odbiorze korespondencji w dniu odbioru. Z reguły powiadamiany jesteś przez maila. Czasami wirtualne biuro w Warszawie oferuje również zamieszczenie loga firmy na stronie internetowej biura.

Dla kogo ten pakiet? - Dla freelancerów, którzy muszą stale trzymać rękę na pulsie i mieć dobry kontakt z kontrahentami. I którzy chcą mieć dodatkową reklamę w internecie.

Pakiet ROZSZERZONY

Standardowo użyczamy adres, czyli korzystasz z tej opcji, jeśli nie masz swojego biura i kiedy zależy Ci na prestiżu oraz kiedy chcesz po prostu zarejestrować firmę. Plus oczywiście, jak w poprzednich przypadkach, odbieranie listów zwykłych i poleconych, potwierdzanie odbioru i odbieranie przesyłek kurierskich oraz informowanie o odbiorze odbiorze korespondencji w dniu odbioru.

Co daje ten pakiet dodatkowo? Otóż skanuje również korespondencję i wysyła na wskazany adres emailowy, co jest pożyteczne w przypadku częstego zawierania umów. Jeśli Twoja firma działa coraz prężniej to wybierz zdecydowanie co najmniej te opcję. Ewentualnie możesz wybrać mniejszy pakiet i później go zwiększyć. W pakiecie tym często jest również wysyłanie korespondencji w formie zbiorczej przesyłki raz na jakiś czas, na przykład raz na trzy miesiące. Bardzo ciekawą dodatkową usługą jest tutaj dostęp do sali konferencyjnej. Czyli wirtualne biuro w Warszawie oferuje usługę dostępu do wyspecjalizowanej sali, gdzie wyświetlenie prezentacji jest na wyciągnięcie ręki.

Dla kogo ten pakiet? Szczególnie dla firm szkoleniowych i firm, które mają szerokie kontakty.

Pakiet EKSKLUZYWNY

Tutaj w standardzie mamy oczywiście to, co wcześniej, ale o ile w poprzednim pakiecie dostęp do sali konferencyjnej jest ograniczony, to tutaj mamy szerszy dostęp, na przykład 10 czy więcej godzin w miesiącu. Dodatkowo zaletą takiego pakietu jest obsługa prawna, co jest bardzo pożyteczne dla niejednej firmy.

Ekskluzywny pakiet umożliwia także korzystanie z biura, gabinet na godziny czy zniżki na korzystanie z sal konferencyjnych. Niektóre firmy oferują również nie tylko wynajem sal konferencyjnych, ale również pomoc w organizowaniu konferencji i szkoleń. Oferują również pomoc w wyborze wykładowców a także przygotowanie materiałów dydaktycznych oraz materiałów reklamowych.

Dla kogo ten pakiet? Dla prężnie działających firm szkoleniowych oraz firm, które oczekują pomocy marketingowej albo mają po prostu tak dużo zleceń, że oczekują wsparcia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone