Zamknij

Gdzie kupić meble dziecięce?

18:12, 10.04.2019 | artykuł sponsorowany

Urządzenie pokoju dziecięcego jest dla rodziców sporym stresem. Nie ma co ukrywać, wiąże się z niemałym wydatkiem a przy tym nie jest zadaniem prostym - wymaga znajomości produktów, podstaw aranżacji wnętrz a także psychologii dziecka. Na szczęście wiele salonów oferują profesjonalną pomoc w doborze idealnych mebli dziecięcych. Zatem, gdzie warto kupić meble dziecięce?

Polski rynek meblowy jest uznany w całej Europie. Pochodzące z Naszego kraju meble uznawane są za solidne, dobrze wykonane, estetyczne i relatywnie tanie. Konkurencja na rynku wewnętrznym jest, więc bardzo duża, dlatego nie łatwo wybrać najlepszy salon z meblami dziecięcymi. Jakie mamy możliwości?

Meble dziecięce przez internet?

Polski e - commerce rośnie w siłę. Każdego dnia powstają nowe sklepy internetowe, istniejące się rozbudowują a niezagospodarowanego miejsce w e - handlu jest coraz mniej. Polacy przekonują się do zakupów internetowych, głównie dzięki wygodzie, niższym cenom, darmowej dostawie czy też szerszemu asortymentowi. A jak wygląda sytuacja na rynku salonów mebli dziecięcych prowadzących sprzedaż przez internet?

Oferta, którą znajdziemy w internecie jest bardzo szeroka, w zasadzie nie ma rodzaju mebli, których nie dałoby się kupić przez internet. Na rynku istnieje kilkadziesiąt e - salonów oferujących meble dziecięce różnego rodzaju - na przykład bellamy meble. Część z nich posiada również stacjonarne  siedziby, ale największe zyski czerpią ze sprzedaży internetowej.

Jakie meble rodzice kupują najchętniej za pomocą sklepów internetowych? Są to przede wszystkim łóżeczka dziecięce i kołyski dla dzieci. Dużą popularnością cieszą się również szaf, komody czy też biurka. Oferta sklepów internetowych jest dużo szersza niż ich stacjonarnych odpowiedników. W ogromnej gamie produktów, każdy rodzic jest w stanie wybrać produkty, które idealnie wpasują się w plan pokoju dziecięcego.

Oprócz szerszego asortymentu, jako największy plus, rodzice wskazują niższe ceny. Brak kosztów związanych z najmem lokalu oraz zatrudnieniem pracowników powoduje, że właściciele e - sklepów są w stanie zaproponować dużo atrakcyjniejsze ceny. Różnica może sięgać nawet kilku procent - mówią nam specjaliści odpowiedzialni za sprzedaż mebli bellamy. Dla młodego rodzica, każde zaoszczędzone pieniądze to dobra wiadomość

Meble dla dziecka w stacjonarnym salonie

Mimo silnej pozycji sprzedaży internetowej, dalej świetnie radzą sobie sklepy stacjonarne. Możliwość obejrzenia, dotknięcia mebli a także porozmawiania ze sprzedawcą zachęca rodziców do odwiedzin stacjonarnych punktów.

Bez trudu znajdziemy w nich najlepsze marki mebli dziecięcych jak Bellamy meble czy też Pinio może się to jednak wiązać z dalekimi podróżami do konkretnych salonów. Wiele mniejszych, proponuje swoim klientom własne linie mebli lub usługę przygotowania ich na życzenie klienta. Co ważne, w wielu salonach dostępny do naszych usług jest specjalista od aranżacji wnętrz.

Ogromną zaletą stacjonarnych sklepów jest możliwość zobaczenia mebli na żywo. To co na obrazku wygląda solidnie, nie musi być takie w rzeczywistości a na jakości mebli dziecięcych nie ma co oszczędzać. Chodzi, przecież o bezpieczeństwo dziecka.

Meble dla dziecka - dopasowane do potrzeb

Niezależnie, czy zdecydujesz się na zakup w sklepie stacjonarnym czy też internetowym, wybór mebli musi być dopasowany do wieku i potrzeb dziecka. Warto również pamiętać o bezpieczeństwie oraz funkcjonalności mebli, które kupujesz - muszą służyć dziecku kilka lat.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone