Zamknij

Szukasz sposobu na wyrażenie siebie? Wypróbuj metalowe pinsy!

12:28, 12.04.2019 | artykuł sponsorowany

Każdy z nas pragnie wyróżniać się z tłumu, na taki czy inny sposób. Niektóre osoby osiągają to niecodzienną fryzurą, ekspresyjnym stylem bycia czy idealną, godną podziwu sylwetką. Czasem jednak nie chcemy czegoś, co delikatnie podkreśli jakąś istotną dla nas rzecz, nie rzucając się w oczy z odległości wielu metrów, ale jednak wyraźnie pokazując, że zależy nam na jakimś temacie. Jak osiągnąć takie drobne wyróżnienie, które będzie pasować do każdej sytuacji, w jakiej się znajdziemy? Metalowe pinsy i przypinki są odpowiedzią na to pytanie.

1. Dlaczego metalowe pinsy są lepsze?

2. Co możesz umieścić na przypince?

3. Gdzie szukać dobrej jakości pinsów?

Dlaczego metalowe pinsy są lepsze?

Wielu z nas kojarzy przypinki z prostymi, plastikowymi kształtami z różnymi napisami, zazwyczaj wyposażonymi w zwykłą agrafkę, która z czasem wyginała się, kuła nas w ciało, a ostatecznie wypinała się, co często skutkowało zgubieniem plakietki. Metalowe pinsy są dokładną przeciwnością plastików - wytrzymałe, estetyczne i z trwałym zapięciem, które trzyma się o wiele lepiej niż zwykła mała agrafka. Pinsy metalowe w klapę marynarki również mają ten duży plus, że nie będą nas kuły i sprawiały dyskomfortu, a dodatkowo nie będziemy musieli martwić się o to, aby takiej przypinki nie zgubić.

Co możesz umieścić na przypince?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - co tylko zechcesz! Może zdarzyć się tak, że ogólny kształt przypinki będzie możliwy do wyboru z wzornika, jednak sam nadruk może przedstawiać co tylko duża zapragnie. Ciekawą opcją są także pinsy metalowe 3D, które dzięki swojej wypukłej powierzchni wyglądają jeszcze ciekawiej, a zapięcie typu motylek będzie pewnie trzymało je w jednym miejscu. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy nasz wzór się nadaje, zawsze możemy skonsultować go z firmą zajmującą się wyrobem przypinek - w razie potrzeby zostaniemy poproszeni o korektę, tak aby wszystko dobrze się wydrukowało.

Gdzie szukać dobrej jakości pinsów?

Najlepszym sposobem jest przeczesanie internetu pod kątem firm zajmujących się produkcją podobnych dodatków. W dobrym sklepie nie tylko pomogą nam dopasować wzór do kształtu przypinki, ale także podpowiedzą, jak w ogóle go wykonać, aby nadawał się do umieszczenia na pinsie. Warto przy tym mieć na względzie, że zwykle taka usługa obejmuje konkretną ilość przypinek, np. 10, 20 czy 50, więc jeżeli potrzebujemy ich więcej, możemy zrzucić się ze znajomymi celem redukcji kosztów. Metalowe przypinki to także świetna opcja dla firmy, np. jako zamiennik służbowych koszulek.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone