Zamknij

Kartki z życzeniami imieninowymi online

13:33, 18.04.2019 | Artykuł sponsorowany

Ania, Kasia, Hania, Franek, Tadeusz, Bolesław... Wszyscy obchodzą imieniny. Niektórzy raz w roku, niektórzy trochę częściej. Nie mniej jednak - to bardzo przyjemne, kiedy ktoś o tym pamięta. W bardzo prosty sposób możemy sprawić komuś przyjemność, nawet jeśli nie mamy możliwości zrobić tego osobiście. Wyobraźcie sobie, że ktoś może dostać kartkę imieninową od nas w formie MMS-a, albo otrzymać ją na maila. Ile radości im to sprawi, prawda? Nic dziwnego, to połączenie oryginalnego sposobu na złożenie życzeń oraz pokazanie tego, że pamiętamy o kimś, kto jest dla nas bardzo ważny. Na pewno się ucieszy!

Tradycyjne kartki imieninowe

Jak ciężko jest znaleźć takie w sklepie! Czasami musimy się nachodzić od sklepu do sklepu, żeby gdzieś trafić na specjalną, piękną kartkę, która doskonale sprawdziłaby się na imieniny. To już nie jest teraz tak proste zadanie jak kiedyś. Niestety nie wszystkie sklepy zaopatrują się w kartki. A kiedy już się uda nam znaleźć idealną kartkę, która doskonale nada się na imieniny to okazuje się, że nie jest to tania sprawa. Czasami ich ceny sięgają nawet 20 zł. Zapewne płaci się również za markę, a niektóre są dość popularne ze względu na ciekawy design i oryginalne pomysły. Ale mimo wszystko - kawałek papieru z nadrukowanymi (albo i nie) życzeniami i koperta w opakowaniu to chyba trochę za mało, żeby płacić za to takie pieniądze.

Pół biedy, kiedy możemy taką kartkę wręczyć osobiście w dniu imienin. Problem zaczyna się wtedy, kiedy musimy ją wysłać. Chyba wszyscy znamy ten ból pójścia na pocztę. Musimy wystać w kolejce, nadać list, a często i tak po drodze pojawiają się problemy z jej dostarczeniem, więc najczęściej, nie dochodzi na czas. Chyba że wysyłamy ją sporo wcześniej, ale to również trochę mija się z celem.

Świetna alternatywa - kartki online

Całe szczęście wraz z rozwojem technologicznym pojawiają się nowe opcje. I tak jest właśnie imieninowymi. Takie możliwości daje strona https://adconnect.pl/zyczenia-kartki/imieninowe. Wystarczy, że się zarejestrujemy, a następnie opłacimy abonament. Dzięki temu mamy nieprzerwany, nieograniczony dostęp do życzeń imieninowych oraz kartek, które możemy dowolnie personalizować. Następnie wysyłamy je w formie SMS, MMS lub na maila. Wyobraźcie sobie minę bliskiej osoby, gdy zobaczy zrobioną przez nas kartkę internetową w swojej skrzynce mailowej. Bez żadnych opóźnień, stania w kolejce, horrendalnych kwot za kartki imieninowe. Z pewnością na jej twarzy zagości ogromny uśmiech i doceni to, co dla niej zrobiliśmy. To co? Spróbujcie wysłać na próbę swoją pierwszą kartkę!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone