Zamknij

Ubezpiecz koszty leczenia za granicą w Colonnade i ciesz się wypoczynkiem!

11:14, 08.05.2019 | materiały partnera

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak kosztowna bywa podstawowa opieka medyczna za granicami naszego kraju. Dla przykładu, powołując się na dane serwisu Rankomat.pl, w Stanach Zjednoczonych za dzień pobytu w szpitalu zapłacimy ponad dwa tysiące złotych, natomiast w Grecji prawie dwa tysiące złotych. Przywołany na tej samej stronie przykład opisuje sytuację nieubezpieczonego mężczyzny, który podczas wakacji złamał nogę na Wyspach Kanaryjskich i za koszty leczenia zapłacić musiał dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych! Są to sumy, które nieubezpieczonym wczasowiczom mogą przysporzyć naprawdę poważnych długów, zwłaszcza, jeśli doliczymy do tego inne obowiązkowe koszty związane z nagłym zachorowaniem, czy też nieszczęśliwym wypadkiem. Dziwi więc fakt, że tak często wyjeżdżając na wakacje zapominamy o podstawowej sprawie, jaką jest ubezpieczenie turystyczne. Nawet, jeśli zdecydujemy się na jego zakup, często podczas wyboru ubezpieczalni kierujemy się próbą wyszukania najtańszej składki, co przecież przekłada się na jakość świadczonej usługi. Wybierając na przykład Colonnade - ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą gwarantujemy sobie i naszym najbliższym bufor bezpieczeństwa w wysokości nawet do dwustu tysięcy euro, co w przeliczeniu na polskie złote wynosi obecnie około ośmiuset pięćdziesięciu tysięcy!

Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą Colonnade online.

W dobie internetu nabycie ubezpieczenia jest znacznie uproszczone, co skraca czas i zasoby potrzebne na jego nabycie. Dzięki temu możemy w zaledwie kilku sekund przenieść się na stronę interesującej nas ubezpieczalni i zapoznać się z oferowanymi przez nią rodzajami usług. Jeżeli wybieramy się poza granice naszego kraju, wybór powinien paść oczywiście na ubezpieczenie wyjazdów zagranicznych. Pozwoli to nam dobrać odpowiedni wariant oferujący wystarczająco wysokie sumy świadczeń. Decydując się na ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą w Colonnade, wszystkie interesujące nas informacje znajdziemy uporządkowane w jednym miejscu. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości do naszej dyspozycji pozostaje wyspecjalizowana kadra pracownicza, która z chęcią udzieli wszelkiej potrzebnej pomocy ze zrozumieniem warunków umowy i wszystkiego, co z nią związane.

Gdzie zgłościć roszczenia wynikłe podczas objętego umową wyjazdu?

Kiedy już podjęliśmy słuszną decyzję o objęciu ochroną siebie i naszych najbliższych, musimy też wiedzieć, jak ją wykorzystać. Jeżeli doszło do zdarzenia, które kwalifikuje się do ujętych w umowie ryzyk, konieczne będzie zgłoszenie za pośrednictwem formularza zgłoszenia roszczenia (na przykład zwrotów kosztów leczenia) dostępnego na stronie ubezpieczalni. Potrzebne też będą rachunki za leczenie, zaświadczenia lekarskie i raporty policyne (jeżeli jakiekolwiek sporządzono). W razie jakichkolwiek pytań do naszej dyspozycji pozostaje całodobowa infolinia Centrum Assistance dla klientów, telefon do Centrum Obsługi Szkód, lub kotakt z konsultantami za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Co przemawia za wyborem ubezpieczenia Colonnade?

Wśród wielu zalet wyróżniają się bardzo wysokie sumy świadczeń przysługujących nam w ramach umowy. Ubezpieczenie kosztów leczenia oraz OC w kwocie do nawet dwustu tysięcy euro robi wrażenie i stanowi bardzo konkurencyjną ofertę. Wspomnieć również należy o możliwości rozszerzenia i tak szerokiego już zakresu ochrony o takie pozycje, jak, na przykład, sporty ekstremalne i amatorskie, co szczególne ważne powinno być dla sympatyków aktywności fizycznej. To wszystko i wiele innych zalet dostępnych jest dla osób w każdym wieku, co stanowi niewymowną korzyść dla rodzin, czy grup planujących wspólne wakacje.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone