Zamknij

Kompleksowe wsparcie dla twojej firmy - Lubuskie Centrum Logistyczne

13:07, 27.05.2019 | Artykuł sponsorowany

Transport i magazynowanie towarów, realizacja zamówień i przepływ informacji między firmą a klientem.

Te i inne kwestie związane z logistyką mogą spędzać sen z powiek nawet najbardziej doświadczonemu przedsiębiorcy. Z pomocą przychodzi profesjonalne centrum logistyczne zajmujące się obsługą firm z różnych branż.

Sprawnie zorganizowane przedsiębiorstwo działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Logistyka powiązana jest z niemal wszystkimi elementami jego funkcjonowania – od organizacji produkcji po sprzedaż. Co więcej, dotyczy to wszystkich podmiotów na rynku – zarówno małych firm, jak i ogromnych korporacji.

Logistyka ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy, a fachowcy z Lubuskiego Centrum Logistycznego LCLog doskonale zdają sobie z tego sprawę.

LCLog świadczy usługi z zakresu wynajmu powierzchni magazynowych, logistyki kontraktowej oraz transportu krajowego i międzynarodowego.

Dzięki wsparciu Lubuskiego Centrum Logistycznego twoje towary bezpiecznie dotrą do klientów na terenie całej Unii Europejskiej.

LCLog dysponuje własną flotą i zapewnia stały monitoring transportu przez GPS. Jeśli chcesz zgłosić zlecenie, wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej Centrum.

Bezpieczne magazynowanie

Poza transportem bardzo istotnym elementem obsługi logistycznej jest przechowywanie towarów.

Lubuskie Centrum Logistyczne umożliwia wynajęcie powierzchni magazynowej firmom, które nie dysponują własną przestrzenią magazynową (szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://lclog.pl/magazyn-zielona-gora/).

Powierzchnia lubuskiego magazynu wynosi 1000 m2, znajdzie się w niej miejsce na aż 1500 europalet. Warto w tym miejscu dodać, że w grudniu 2019 roku planowane jest otwarcie nowej siedziby LCLog. W nowej siedzibie będzie też magazyn wysokiego składowania o powierzchni 5000 m2.

Magazyn Zielona Góra to miejsce, gdzie twoje produkty będą bezpieczne i znajdować się będą pod stałym monitoringiem. Lubuskie Centrum Logistyczne wspiera firmy także we wszystkich zadaniach związanych z magazynowaniem, np. przepakowywaniem, etykietowaniem i kompletowaniem towaru.

Tak dużą oszczędność czasu chwalą sobie przedsiębiorcy różnych sektorów.

Bez dobrej logistyki nie da się odnieść sukcesu w żadnej branży. Dopiero po dobrym zorganizowaniu przedsiębiorstwa możemy osiągnąć to, do czego dążymy: zadowolenie klientów i zdecydowaną przewagę nad konkurencją.

Magazyn jest również bardzo ważnym aspektem dobrej logistyki, a w przypadku LCLog usługa magazynowania stoi na najwyższym, możliwym poziomie.

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone