Zamknij

Jak otrzymać mikropożyczkę bez poręczyciela?

08:48, 25.06.2019 | Artykuł sponsorowany

Otrzymanie pożyczki bardzo często wymagać będzie poręczyciela, szczególnie w przypadku posiadania złej historii kredytowej. Poręczyciel to swojego rodzaju zabezpieczenie dla firmy udzielającej pożyczkę, na wypadek gdy wierzyciel nie będzie mógł spłacić danego zobowiązania na czas. Na szczęście jest to wymóg stosowany jedynie przez część firm, a otrzymanie mikropożyczki bez poręczyciela okazać może się łatwiejsze niż myślisz.

Mikropożyczka, a poręczenie pożyczki

W świecie mikropożyczek jedynie część firm wymagać będzie zabezpieczenia pożyczonych pieniędzy. Zazwyczaj poręczenie pożyczki wymagane będzie jedynie w przypadku osób, które posiadają negatywne wpisy BIK oraz ubiegają się o dość pokaźną sumę pieniędzy. W przypadku chwilówek i pozabankowych pożyczek ratalnych poręczenie nie będzie zazwyczaj wymagane. Firmy tego typu specjalizują się w szybkich pożyczkach wymagających minimum formalności, a konieczność posiadania poręczyciela zdecydowanie wydłuża i utrudnia cały proces. Co więcej, dzięki oferowaniu dość niskich kwot pożyczek ryzyko także będzie niskie, wykluczając potrzebę poręczenia.

Dobrym przykładem firmy specjalizującej się w oferowaniu szybkich pożyczek bez poręczyciela to firma Łatwy Kredyt. Pożyczkodawca nie wymaga żadnego poręczenia podczas ubiegania się o pieniądze. Co więcej, pierwszą pożyczkę otrzymać możesz bez opłat. Oznacza to, że pożyczając np. 1500 zł, oddasz 1500 zł. Oferta Łatwy Kredyt skierowana jest do osób zainteresowanych mniejszymi kwotami. W przypadku potrzeby otrzymania większej ilości pieniędzy dobrym wyborem będzie także Vivus – logowanie i wypełnienie wniosku pozwoli otrzymać Ci nawet do 3000 zł bez żadnych opłat.

Zalety pożyczek bez poręczycieli

Oczywistą zaletą tego rodzaju pożyczek jest brak wymogu przedstawienia poręczyciela, który musiałby przejść etap weryfikacji i rozmowę telefoniczną, wydłużając cały proces. Pożyczki bez poręczycieli są szybkie, posiadają minimum formalności, a pieniądze otrzymasz zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Co więcej, dzięki dużej konkurencji na rynku tego typu usług oferty potrafią być naprawdę atrakcyjne. Dzięki temu nie zapłacisz ani złotówki prowizji, a w przypadku problemów ze spłatą bez kłopotu przedłużysz termin. Pamiętać należy, że firmy tego typu potrafią różnić się ofertami, a najważniejszym etapem ubiegania się o pożyczkę to wybór odpowiedniej firmy. Jedno jest pewne – jeżeli jesteś osobą zainteresowaną pożyczką bez poręczycieli, mikropożyczki będą bardzo dobrym wyborem. Więcej informacji można znaleźć na https://loansprofy.com/pl/.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone