Zamknij

Mieszkanie w Poznaniu? Czemu nie!

09:24, 27.08.2019 | artykuł sponsorowany

Mieszkanie w stolicy województwa wielkopolskiego to prawdziwa przyjemność – nie od parady mówi się bowiem, że jest to jedno z najszybciej rozwijających się województw z bardzo niskim bezrobociem. Znalezienie pracy w okolicy jest w rzeczywistości czymś bardzo prostym, a Poznań ściąga ludzi z całej Polski, ponieważ pozwala na rozwinięcie własnych horyzontów i poszerzenie perspektyw zawodowych.

Dlaczego warto mieszkać w Poznaniu? Ponieważ jest to miejsce skupiające w sobie ogromną liczbę obiektów kulturalnych. Mamy muzea dla osób zafascynowanych historią, są kina – zarówno wielkie multipleksy jak i małe, kameralne – escape roomy, koncerty, kluby muzyczne, Centrum Kultury „Zamek”… słowem wszystko dla tych, którzy chcą spędzać życie w sposób atrakcyjny i aktywny.

Szczęśliwcy, którzy chcą zamieszkać w Poznaniu, mają jednak pewne wątpliwości co do miejsc, w których można zamieszkać. Wilda oferuje nowe mieszkania – a jest to część miasta, która leży w centrum, toteż z łatwością można wszędzie dojechać. Oprócz tego znajdzie się tam miejsce dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego, znajdziemy również szkoły, licea, parki, pływalnie i stadion. Wilda proponuje nam nowe mieszkania na najwyższym poziomie, a szczegółom oferty możemy przyjrzeć się dla przykładu tutaj: https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe-mieszkania-poznan-wilda. Dobrze jest zapoznać się z nimi choćby po to, by zorientować się w cenach!

Gdzie warto mieszkać w Poznaniu?

Deweloperzy prowadzą również sprzedaż mieszkań w innych miejscach Poznania. Jeżyce znane są z tego, że Małgorzata Musierowicz osadzała tam akcję „Jeżycjady”, a jest to wyjątkowo ładne osiedle. Panuje tam spokój, w okolicy znajduje się dużo szkół, dlatego jest to również fantastyczna okolica dla młodych rodzin. Rynek Jeżycki jest jednym z piękniejszych, dlatego po długim dniu możemy przejść się tam na dłuższy spacer. Jeżeli chcemy więc zamieszkać w Poznaniu, Jeżyce mogą okazać się doskonałym miejscem do tego, by tam osiąść. Ofertę sprzedaży mieszkań na Jeżycach można znaleźć tutaj: https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe-mieszkania-poznan-jezyce.

Innym miejscem, w którym można kupić mieszkania: Grunwald. Poznań wyróżnia się o ten obszar, który dzieli się na cztery osiedla, jest również bardzo spokojny i położony w relatywnej bliskości od centrum. Można tam znaleźć teatr, muzeum policji, dzieci będą również miały wygodny dojazd do pobliskich szkół podstawowych. Oferty mieszkania na poznańskim Grunwaldzie znaleźć można w całym Internecie, dlatego warto je przeglądać!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone