Zamknij

Skuteczne obstawianie u bukmachera

07:48, 09.12.2019 | materiały partnera

Zbyt pochopne obstawianie wyników spotkań sportowych wiąże się z ryzykiem utraty środków. Zapoznaj się więc z naszymi wskazówkami, dzięki którym zwiększysz szanse na postawienie trafionych zakładów.

  1. Dywersyfikacja obstawianych zakładów
  2. Uwaga na pewniaki
  3. Jak najlepiej wykorzystać bonusy?

W ten sposób możesz zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodów, szczególnie jeżeli będziesz pamiętał o bezpiecznej i odpowiedzialnej grze, a dodatkowo skorzystasz z najlepszej oferty bonusów.

Dywersyfikacja obstawianych zakładów

Bukmacherzy w większości przypadków zarabiają przede wszystkim na graczach, którzy pod wpływem emocji stawiają wszystkie swoje pieniądze na jeden zakład. Jest to bardzo ryzykowane podejście, szczególnie że na ostateczny wynik spotkania wpływa wiele czynników, na które nikt nie ma wpływu. W końcu drużyna, która teoretycznie powinna z łatwością wygrać spotkanie, może mieć nagle problemy z kontuzjami lub od początku zagrać w osłabionym składzie. Dywersyfikacja jest więc niezbędna. Zamiast więc stawiać na jeden wynik, lepiej podziel te pieniądze na trzy lub cztery różne zakłady. Dzięki temu, nawet jeżeli jeden z nich nie będzie trafiony, to i tak zarobisz sporo pieniędzy. Przydatne porady na temat gry dostępne są również w serwisie https://www.meczyki.pl/bukmacherzy, gdzie znajdziesz też analizy bonusów, porównanie ofert bukmacherów oraz informacje ze świata sportu.

Uwaga na pewniaki

Należy również ostrożnie podchodzić do "pewniaków", a więc spotkań, których wyniki teoretycznie nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wówczas bukmacher płaci zaledwie kilka groszy za postawienie na faworyta spotkania, więc żeby zarobić sensowną kwotę konieczne jest przeznaczenie na kupon nawet kilkuset złotych. Pamiętaj, że chociaż ryzyko przegranej jest wówczas niskie, to w sporcie nie da się go wykluczyć.

Jak najlepiej wykorzystać bonusy?

Wykorzystanie bonusów to kolejny sposób, aby zarobić na zakładach. Każdy bukmacher przygotowuje promocje, które dają graczom dodatkowe środki na obstawianie oraz wiele innych korzyści. Przykładem popularnych ofert tego typu jest Betfan bonus na startktóry przekłada się na możliwość zgarnięcia aż kilku tysięcy złotych. Korzystając z tej oferty otrzymasz dodatkowe pieniądze zarówno do pierwszego, drugiego, jak również trzeciego doładowania konta w serwisie bukmacherskim. W połączeniu z zakładem bez ryzyka na kwotę 100 złotych są to najlepsze bonusy bukmacherskie, jakie aktualnie można znaleźć wśród firm legalnie działających w Polsce. W przypadku problemów ze skorzystaniem z oferty na bonus betfan sprawdź regulamin promocji lub skontaktuj się z działem obsługi klienta wspomnianego bukmachera. Dzięki temu szybko uda się rozwiązać problem, a ty będziesz mógł wykorzystać darmowe środki do postawienia wielu zakładów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone