Zamknij

Dlaczego warto mieć w swojej sypialni poduszkę z Ludwiki?

14:33, 21.03.2020 | materiały partnera

W sypialni spędzamy nawet 30 procent swojego życia, z tego względu musi być to miejsce dla nas komfortowe. Właściwe wyposażenie tego pokoju jest niezwykle ważne, aby zapewnić sobie zdrowy i spokojny sen. Istotny jest nie tylko dobry materac, ale także wysokiej jakości pościel, wygodna w codziennym użytkowaniu. Odpowiednio dobrana pościel zagwarantuje nam pełen relaks, zwłaszcza jeśli jest wykonana z naturalnego materiału, jakim jest puch. Kołdrę musimy wybrać, biorąc pod uwagę wielkość łóżka, a także porę roku. Istotny jest także zakup odpowiedniej poduszki, dzięki której będziemy budzić się wypoczęci. Poduszka powinna dopasowywać się do ciała i być dobrze wyprofilowana. Dla alergików dobrym rozwiązaniem są hipoalergiczne elementy wyposażenia sypialni.

Puch i jego zalety

Takie wypełnienie uzyskuje się z puchu gęsiego albo kaczego. Jest to rozwiązanie tradycyjne, bardzo popularne i cenione ze względu na swoją wysoką jakość. Poduszki do spania wypełnione puchem są niezwykle lekkie, nadają się zarówno na lato, jak i zimę. Puch gęsi jest nieco bardziej sprężysty i wytrzymalszy niż kaczy. Pościele i poduszki puchowe wytrzymują przez wiele lat i odznaczają się wieloma zaletami. Puch gwarantuje komfortowy sen, właściwą rotację powietrza i systematyczne odprowadzanie wilgoci. Zapewnia także szybką generację cieplną, a produkty z puchu można bez problemu prać, a w razie konieczności wymienić puch na nowy. Pościel i poduszki Ludwiki wykonane są z najlepszej jakości puchu, tworząc skuteczną barierę antyroztoczową. Obumarły naskórek i kurz, ze względu na gęstość puchu, nie wnikają do materiału, dzięki czemu niestanową pokarmu dla roztoczy. Pościel czy poduszka 50x60 z naturalnego surowca nie jest miejscem atrakcyjnym dla roztoczy, fakt ten potwierdzono badaniami produktów z puchu. Wypadają one bardzo dobrze w porównaniu z materiałami syntetycznymi, co może okazać się zaskoczeniem dla wielu osób. Mitem okazuje się to, iż naturalne produkty z puchu stanowią źródło alergii.

Poduszka 50x60 marki Ludwika – ideał?

Marka Ludwika oferuje wysokiej jakości kołdry i poduszki z naturalnym (pierze, puch) lub syntetycznym wypełnieniem. Pełna oferta znajduje się pod adresem https://posciel.to/poduszki-50x60. Dokładnie wyselekcjonowany puch to gwarancja wytrzymałości i najlepszych właściwości produktów Ludwiki. W ofercie znaleźć można kołdry oraz poduszki do spania 50x60, zarówno zimowe, jak i letnie. Naturalny wsad pochodzi z polskich gęsi hodowlanych, odznacza się swoją niebywałą delikatnością i miękkością w dotyku. To surowiec ekskluzywny, idealnie nadający się jako wypełnienie pościeli. Marka ma w swoim asortymencie produkty takie jak: letnie kołdry puchowe LUX, letnie kołdry półpuchowe, letnie kołdry puchowe standard, zimowe kołdry puchowe LUX, zimowe kołdry półpuchowe, zimowe kołdry puchowe standard, a także poduszki półpuchowe i puchowe. W ofercie znajdują się również produkty dedykowane osobom borykającym się z alergią. Kołdry silikonowe to rozwiązanie hipoalergiczne, idealnie dla dzieci i osób z AZS. W asortymencie firmy znajdują się jedynie bezpieczne produkty w wielu rozmiarach dla całej rodziny.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop