Zamknij

Rolety SCREEN – dlaczego warto?

08:58, 26.03.2020 | artykuł sponsorowany

Rolety typu SCREEN stają się coraz bardziej popularne ze względu na swoje właściwości odbijania światła słonecznego. Chętnie wybierane do biurowców i domów prywatnych, lubiane za swoją estetykę i prostą budowę - rolety te będą naszym dużym sprzymierzeńcem w czasie upałów. Dlaczego warto rozważyć zakup rolet typu SCREEN?

Ochrona i skuteczność

Rolety SCRREN swoją skuteczność zawdzięczają budowie – wykonane są z włókien szklanych połączonych z materiałem PVC. Tworzy to bardzo trwałą konstrukcję, która skutecznie odbija promienie UV, redukując nasłonecznienie aż do 75%, jednocześnie zapewniając świetną widoczność ze środka do zewnątrz. Rolety SCREEN sprawdzić się mogą zarówno w przypadku większych przeszkleń, takich jak duże okna czy drzwi tarasowe, jak i okien o standardowych wymiarach.

Rolety te stanowią także ochronę przed owadami, pełniąc rolę moskitiery. W lato możemy cieszyć się z chłodu oraz odpoczywać z dala od uciążliwych komarów.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Oszczędności

Rolety wpływają na obniżenie się temperatury w pomieszczeniu, co z kolei optymalizuje pracę klimatyzatorów. Dlatego też, chętnie wybierane są do miejsc pracy, szpitali czy restauracji. Technologia ta skutecznie pozwala nam ograniczać koszty związane z termoizolacją w lato oraz w zimę, co sprawia, że nasze rachunki się zmniejszają.

Wyjątkowa trwałość

Dzięki wykorzystaniu technologii ZIP, która sprawia, że roleta ściśle łączy się z prowadnicami, produkt ten jest wyjątkowo odporny na silny wiatr (dochodzący nawet do 145 km/h). Możemy być spokojni o nasz dom w każdych warunkach.

Ten sam system sprawia również, że okna pozostają dłużej czyste – ZIP chroni je przed zanieczyszczeniami. 

Dopasowane do Ciebie

Rolety SCREEN dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Dopasowanie ich do elewacji budynku nie stanowi więc problemu. Rolety dodają walorów estetycznych, a jednocześnie są skuteczną ochroną dla naszych okien.

Już teraz!

W WAKO rolety żaluzje czeka na Ciebie promocja na rolety typu SCREEN. Wystarczy, że przy pomiarach podasz kod rabatowy BLINDSSG i otrzymasz 5% zniżki na wszystkie produkty WAKO rolety żaluzje bądź 10% na rolety SCREEN. Skontaktuj się ze sklepem pod numerem 570 417 417 i skorzystaj z promocji, póki trwa! Wszystko dla Ciebie, z pasji do dekoracji.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop