Zamknij

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o ochronie prawnej online 24/7 Lexnonstop

12:02, 20.04.2020 | artykuł sponsorowany

Nie ma co ukrywać, że biznes prowadzimy w bardzo niepewnych czasach. Firmy z dnia na dzień ogłaszają upadłość, tracą klientów, są zmuszone do zwolnień pracowników. Jak długo potrwa obecna sytuacja? - Nie wiadomo. W obliczu tak wymagających miesięcy warto zabezpieczyć siebie i swoją firmę skuteczną ochroną prawną.

Z prawnikiem jest trochę jak z lekarzem - decydujemy się na jego usługę dopiero wtedy, gdy mamy swego rodzaju “bolączkę” i potrzebujemy natychmiastowej pomocy. Ekipa Lexnonstop zapewnia spokojny sen, oszczędność czasu oraz wsparcie profesjonalistów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Czym jest skuteczna ochrona prawna 24/7?

Lexnonstop to nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku, które zapewnia możliwość korzystania z usług prawniczych dokładnie wtedy, kiedy tylko potrzebujesz i to bez wychodzenia z domu! Co więcej, nie jesteś ograniczony limitem zgłoszonych spraw. Masz potrzebę, to ją konsultujesz.

Z pewnością jest to bardzo przydatne rozwiązanie, szczególnie dziś, gdy wielu przedsiębiorców ma sporo wątpliwości i pytań w temacie tarczy kryzysowej.

W zespole Lexnonstop pracują specjaliści z 30 różnych dziedzin prawa, w tym: prawa umów, prawa spółek handlowych czy prawa pracy. Jeśli dojdzie do rozprawy, to Ci sami prawnicy mogą reprezentować Cię w sądzie za dodatkową opłatą.

Co realnie daje pakiet prawny Lexnonstop?

audyt w formie spotkania online, w trakcie którego ustalane są kryteria prawne i podatkowe firmy,

stałą konsultację ze specjalistami poszczególnych gałęzi prawa,

gwarancję wsparcia, uzyskania zweryfikowanej porady prawnej w sytuacji problemowej,

wsparcie jednego, dedykowanego opiekuna prawnego, który będzie nadzorował wszystkie zgłoszone sprawy, a w razie potrzeby weryfikował je z innymi specjalistami

bezpośredni kontakt z przydzielonym prawnikiem lub radcą prawnym w maksymalnie 24 godziny

wsparcie przy codziennych wyzwaniach przedsiębiorców: kontrola skarbowa, ZUS, niezapłacone faktury, RODO oraz pozwy

Przyznaj, że to naprawdę sporo.

Nieznajomość prawa szkodzi!

Niestety, jak podają badania, tylko 14% Polaków sięga po poradę prawną. Częściej rozwiązania szukamy u znajomych, członków rodziny. Efekt? Ryzykujesz podjęcie błędnych decyzji, które mogą zdecydować o ostatecznym sukcesie sprawy.

Jakie są najczęstsze problemy, które przedsiębiorcy konsultują w ramach pakietu?

nieuczciwi kontrahenci – wadliwe umowy, niezapłacone faktury, negocjacje

pracownicy – przygotowywanie umów, spory pracownicze, wypadki przy pracy

urzędy – pomoc w trakcie kontroli, założenie działalności gospodarczej, spółki

konsumenci – reklamacje, sądy konsumenckie, prawo odstąpienia od umowy, rękojmia

finanse i płatności – sprawy o zapłatę odszkodowania, windykacja

zdarzenia nagłe – kradzież własności intelektualnej, działania prokuratury/policji

Czy jest ktoś, kto na tym kompletnie nie skorzysta?

Tak. Firmy, które na stałe zatrudniają prawnika i każdą drobną sprawę mogą z nim szybko skonsultować. W pozostałych przypadkach rozwiązanie może okazać się bardzo pomocne, a nawet niezbędne.

A co z osobami fizycznymi?

Czy takie rozwiązanie przyda się zwykłemu Kowalskiemu? Oczywiście!

Rozwiązanie obejmuje także osoby fizyczne. Najczęściej zgłaszanymi sprawami są: spadki, niezapłacone faktury, kredyty we frankach, upadłość konsumencka, a także odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Być może zastanawiasz się, kto za tym wszystkim stoi i czy bezpiecznie jest zaufać firmie, która oferuje tak profesjonalne usługi online?

Autorem projektu jest Daniel Kubach - człowiek, który działa w branży odszkodowań od 2004 roku i jest jednym z założycieli Europejskiego Centrum Odszkodowań (EuCO S.A.). To właśnie za jej pośrednictwem pieniądze otrzymało ponad 200 tys. osób, uzyskując łączną sumę odszkodowań w wysokości 1.500.000.000zł.

Główną ideą jego projektu jest szybkość reagowania na zgłaszane sprawy oraz zrzeszanie kancelarii prawnych z całego kraju bez umawiania się na wizytę w kancelarii. Z tego powodu oferowane usługi są w wersji online.

No dobrze, ale ile tak właściwie to kosztuje?

Jak widzisz korzyści, które oferuje projekt, trochę jest. Dzięki specjalnemu pakietowi otrzymujesz stały dostęp do porad prawnych 24/7 oraz do 60% rabatu na pierwsze 6 konsultacji. Zastanawiasz się, ile takie rozwiązanie może kosztować i czy w ogóle jest w Twoim zasięgu finansowym?

Dobra informacja!

Do końca kwietnia obowiązuje promocja, w której przy zakupie pakietu komfort za 240 zł/ rok, otrzymujesz automatyczny upgrade do najwyższego pakietu “Biznes Pro” zupełnie za darmo. W normalnych warunkach takie usprawnienie kosztuje 480 zł.

Oznacza to, że najwyższą z możliwych opcji wraz z dedykowanym opiekunem Twoich spraw, możesz mieć za 20 zł miesięcznie przez cały rok. Cena wydaje się absurdalnie niska? To możliwie dzięki temu, że wszystkie konsultacje, porady oraz audyty odbywają się online, bez konieczności poświęcania czasu na dojazdy oraz dodatkowe opłaty związane z wynajmem lokalu.

A na deser…

Dodatkowym rozwiązaniem, wartym uwagi jest karta Lexnonstop “Twój Prawnik”, dzięki której:

masz możliwość zgłaszania sprawy do wstępnej i bezpłatnej analizy prawnej

jesteś traktowany priorytetowo

pierwsza porada prawna STANDARD obejmuje 60% zniżkę - płacisz 30 zł, zamiast 75 zł. W przypadku, gdy otrzymasz kartę - porada jest bezpłatna

otrzymujesz stały dostęp do ofert specjalnych, które obejmują tylko posiadaczy karty


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pakietów lub masz dodatkowe pytania? Odwiedź stronę dla firm: https://lexnonstop.com/ochrona-prawna-dla-firm/e57Q12

Potrzebujesz ochrony prawnej w prywatnych sprawach - sprawdź ofertę dedykowaną osobom fizycznym: https://lexnonstop.com/zadaj-pytanie/dla-ciebie/e57Q12

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/lexporady

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop