Zamknij

Drewniany dom jak z marzeń

15:31, 27.04.2020 | materiały partnera

Wyobraźcie sobie taką sytuacją - ciepły, letni wieczór, drewniany domek przy lesie, blisko plaży, a Ty siedząc na tarasie nie możesz się nadziwić, jak świetnie się tu czujesz oraz jak bardzo domek wpisuje się w zapierający dech w piersiach krajobraz.

Znając odpowiednie osoby, marzenia mogą stać się rzeczywistością, a ta wizja - Twoją codziennością. Jak to zrobić opowie pan Przemysław Balcewicz, dyrektor firmy Eko Architektury, który o budowie drewnianych domków wie wszystko.

Modnie, bo ekologicznie

Chcąc wybudować domek na działce i szukając w Internecie odpowiedzi na pytanie jak to zrobić, nie sposób nie natknąć się na firmę Eko Architektura. Możliwość rozmowy z jej dyrektorem, w Białymstoku, gdzie wszystko się rozpoczyna, wyjaśniło mi, dlaczego tak wiele osób poleca współpracę z nimi.

  • Zacznę wprost - dlaczego akurat domki z drewna?
  • Paweł Balcewicz: Wbrew pozorom, odpowiedź jest prosta. To najlepsze rozwiązanie z dwóch powodów: postawienie drewnianego domu jest szybkie, na czym zwykle zależy Klientowi oraz ekologiczne, sprzyja więc ochronie środowiska. Oba czynniki są ważne dla coraz większej części społeczeństwa, wypełnienie ich przez naszą firmę sprawia, iż jest to modne rozwiązanie.
  • Czyli głównie korzystają z Waszej pomocy prywatne, dbające o środowisko?
  • PB: Otóż nie. Nasze doświadczenie wykorzystywane jest przez wielu, także w większej skali. Domki letniskowe czy sauny wybierane są głównie przez właścicieli kampingów, chcących uczynić swój biznes nowoczesnym, myślących o tym, by ich budynki wtapiały się w naturę, nie dominowały nad nią. Tego szuka wielu wczasowiczów w okresie wakacji - komfortu na łonie przyrody. I my im to dajemy, niezależnie czy domek ma stać nad morzem, jeziorem, czy w górach. Różnorodność oferowanych przez nas modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Drewniane domki od kuchni

Łatwo się przekonać, iż ostatnie słowa pana Balcewicza to prawda. Wystarczy do tego wizyta na stronie internetowej - w samej sekcji domki letniskowe jest ich ponad 70 rodzajów! Galeria pokazuje, jak wiele z tych projektów zostało już zrealizowanych. Zastanawiające jak, ile czasu zajmuje cały proces wykonania drewnianego domu - tego najlepiej dowiedzieć się od dyrektora firmy.

  • Muszę przyznać, iż możliwość wyboru jest ogromna. Jak więc to wygląda z Waszej strony? Jak długo trzeba czekać, by trafił do nas wybrany model?
  • PB: Nasza firma słynie ze swoich wysokich standardów także w tej materii. Szczycimy się tym, iż wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej projekty realizujemy bardo szybko - od momentu złożenia realizacji produkcja następuje w przeciągu 2-3 tygodni. Po tym czasie następuje dostawa zamówionego towaru. Oczywiście, priorytetem jest ustalenie z Klientem warunków transportu, chcemy być przygotowani na każdą ewentualność i dostarczyć zmówienie pod wskazany adres. Na każdym etapie współpracy chcemy pomóc naszym Klientom.

Projektujemy i planujemy

Domki letniskowe, altany, sauny, wiaty, tarasy, garaże - lista możliwości dostępnych na stronie firmy domekiarchitektura.pl gwarantuje wybór czegoś oryginalnego. Jednak może się zdarzyć, iż wymarzony drewniany dom będzie jeszcze inny niż tam dostępne. Co wtedy? Jeszcze raz wyjaśnia Przemysław Balcewicz.

  • Mając tak rozbudowaną ofertę i tyle gotowych projektów, znajdujecie czas na wykonanie specjalnego, na indywidualne życzenie Klienta?
  • PB:  Eko Architektura zawsze wychodzi naprzeciw planom i oczekiwaniom Klientów, to oni są dla nas najważniejsi. Jeśli więc żaden z tysiąca posiadanych przez nas modeli nie jest tym idealnym, zaprojektujemy i wyprodukujemy ten jeden jedyny. Nasi eksperci poradzą i porozmawiają na każdym etapie, nawet jeśli wspólnie stworzymy coś nowego. To jest główną siłą naszej firmy - jesteśmy gotowi do pomocy.

Tak, to jest prawda. Możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, w sposób przystępny i zrozumiały dla laika, który chcę na własnej działce postawić drewniany domek, wprost od dyrektora wiodącej firmy na rynku budowlanym, najdobitniej o tym świadczy. Teraz czas przystąpić do działania, tylko z pomocą Eko Architektury.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop