Zamknij

Jak dobrać spodnie jeansowe damskie do sylwetki?

09:33, 06.10.2020 | artykuł sponsorowany

Kobieta zawsze chce wyglądać nienagannie. Minęły już czasy kiedy nie przejmując się niczym wszystkie nosiłyśmy spodnie z niskim stanem, niezależnie od rozmiaru czy sylwetki. Teraz mamy już większą świadomość, że spodnie należy dobierać właśnie do sylwetki. Tylko jak to zrobić? W dzisiejszym poradniku powiemy, jak dobrać najlepsze jeansy.

Kolor ma znaczenie.

Czy wiesz, że kolor jeansów ma znaczenie? Ciemne mogą optycznie wyszczuplić twoje uda, a jasne dodać Ci kilku centymetrów. Zatem jeśli masz szerokie biodra i jednocześnie masywne uda to ciemne jeansy będą jak znalazł. Jeśli jesteś osobą o proporcjonalnej sylwetce, ale niską, to jeansy w marmurkowym odcieniu bądź jasnoniebieskie, czy nawet białe będą dla Ciebie odpowiednie.

Dobierz jeansy damskie do sylwetki.

Nie jest tajemnicą, że kobiety o figurze klepsydry mają najłatwiej przy doborze ubrań. Mają bowiem bardzo proporcjonalną sylwetkę. Linia ramion łączy się z lnią bioder, a do tego mają jeszcze wyraźnie zarysowaną talię. Takie kobiety mogą wybierać właściwie wszystkie kroje jeansów, choć nie mogą przesadzać z oversize, który może zaburzyć proporcje. Zatem jeśli spodnie są szersze, to bluzka musi być dopasowana. Niemniej jednak mogą zdecydować się zarówno na rurki, boyfriendy, joggery, jak i szwedy. Kobiety o figurze gruszki muszą uważać na eksponowanie swoich ud. Zatem dla nich świetnym wyborem będzie krój typu boyfriend. Dodatkowo mogą zdecydować się na długość 7/8, która jeszcze bardziej odwróci uwagę od bioder, a zwróci ją w stronę łydek i kostek. Kobiety o figurze jabłka mają zwykle trudności przy doborze garderoby. Na pewno nie powinny wybierać spodni z niskim stanem. Najlepsze dla nich będą jeansy z wysokim stanem sięgające nawet ponad linię pasa dostępne w https://diversesystem.com/pl/ona/spodnie-jeans. Dzięki temu mogą podkreślić swój duży atut, jakim jest duży biust. Oczywiście to tylko podstawowe typy sylwetki, a jest ich znacznie więcej. Panie o figurze wiolonczeli, kolumny, lizaka, czy wazonu także znajdą krój dla siebie. Kluczem jest zawsze odwrócenie uwagi od mankamentów figury i zwrócenie jej na atuty, które posiada każda kobieta niezależnie od rozmiaru i sylwetki.

Zatem życzymy powodzenia w znalezieniu upragnionej i odpowiednio dopasowanej pary jeansów. Dobrze dobrane jeansy nie uciskają i kiedy je ubierzesz nie masz od razu ochoty ich zdjąć. Jeśli Twoje jeansy są niewygodne, to czas ruszyć na zakupy i wybrać odpowiedni fason.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop