Zamknij

63-latek na posiedzeniu aresztowym w Chojnicach

2019-02-14 12:00:42
REKLAMA

Dziś odbyło się posiedzenie sądu związane z wnioskiem o areszt dla 63-latka. Mężczyzna przyznał się do tego, że kilkukrotnie uderzył młotkiem psa, którego potem wrzucił do śmietnika. Zwierzę zapakował do starej torby. Zauważyły je dwie kobiety, które akurat wyrzucały odpadki. Pies w ciężkim stanie trafił do chojnickiego schroniska. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury o areszt. Mężczyzna opuścił sąd bez asysty policjantów. Mirosław Orłowski, prokurator rejonowy, zapewnia, że prokuratura złoży zażalenie do sądu w Słupsku.

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: ramona@czas.tygodnik.pl
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

JaroJaro

0 0

Karać takich i pracę społeczne w schronisku 13:54, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz