Zamknij

Mężczyzna będzie bić się z kobietą! "Nie mam problemu, żeby z nią zawalczyć"

16:30, 28.10.2021 | D.W.
Skomentuj Fot. Materiały prasowe MMA VIP 3
REKLAMA

W weekend, na gali MMA Marcina Najmana odbędą się pojedynki kobiet z mężczyznami. Czy tego typu walki powinny być w ogóle organizowane? Zdania są bardzo podzielone.

MMA VIP to jedna z wielu organizacji trudniących się organizacją walk na zasadzie mieszanych sztuk walki. Założenie było takie, aby rywalizowały ze sobą przede wszystkim osoby znane.

W lipcu, przy okazji organizacji poprzedniej edycji w sieci pojawiła się informacja, z której wynikało, że w oktagonie może pojawić się nawet... Don Wasyl. Król Cyganów ostatecznie jednak nie walczył, a cała sytuacja była jedynie medialną intrygą.

W piątek (29 października) odbędzie się jednak gala MMA VIP 3, na której powalczy organizator eventu, doskonale znany Marcin El Testosteron Najman. Skrzyżuje on rękawice z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, jednym z głównych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia" emitowanego na antenie Polsatu. Walka już teraz wzbudza duże zainteresowanie.

Najman vs Szczena to nie wszystko!

Jeszcze większe zainteresowanie, a nawet zdumienie i przerażenie może jednak wzbudzać inna z walk zapowiedziana w karcie. W oktagonie ma dojść do... pojedynków kobiet z mężczyznami! W rozpisce wydarzenia znalazły się aż dwa tego typu pojedynki.

W pierwszym Ula Siekacz zawalczy z Mua Boyem, a w drugim Wiktoria Domżalska z "Polskim Kenem" Przybyłowiczem. Jak informuje portal mma.pl ”Polski Ken” zapewnia, że szanse są wyrównane - mimo że jest mężczyzną.  

- Od jakiegoś czasu chodziły takie plotki, że zawalczę z dziewczyną, więc byłem na to przygotowany. Nie sądziłem, że będzie to akurat Wiktoria no, bo poznałem ją dzisiaj. Wcześniej myślałem, że będzie to ktoś inny, ale okazało się, że gdzieś te plany się posypały. Nie mam problemu, żeby zawalczyć z kobietą. Uważam, że mamy równe szanse, ponieważ ja trenuje od niedawna. Nigdy nie byłem silny

- stwierdził w rozmowie z portalem zawodnik.

Zdania co do pomysłu zestawiania mężczyzn z kobietami są podzielone, ale organizatorzy gali nie zważają na głosy krytyki. MMA VIP planowo ma rozpocząć się w piątek o godz. 19. Transmisja, po wykupieniu, będzie dostępna TUTAJ.

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%