Zamknij
o_Misjonarz

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


5

Opublikowane
komentarze

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika o_Misjonarz

2019-06-22 10:46:20

01

A ten szaman w sutannie to w jakim tam jest charakterze? Weź udział w dyskusji: Zakończenie roku szkolnego w SP w Ostrowitem (FOTO)


2019-06-22 10:44:05

20

Na szczęście w Wielkiej Polsce rzymsko-Katolickiej żadne kataklizmy nam nie grożą, bo żyjemy bezpiecznie w opływającym w dobrobyt kraju nad Wisłą, którym mądrze i sprawiedliwie rządzi (nie myśląc o sobie ale o potrzebach wszystkich mieszkańców bez względu na wyznanie i kolor skóry) Miłościwie Nam Panujący Prezes Polski, Jego Wysokość i Czcigodność Jarosław Kaczyński, Brat Wielkiego Lecha Poległego w Zamachu Smoleńskim wespół z Prezydentem Polski Od Morza Do Morza, Jego Jaśnie Wysokością Andrzejem Dudą (Błogosławione Łono, Które Go Wydało i Piersi, Które Ssał) oraz Najwybitniejszym Premierem Powojennej Polski Mateuszem Morawieckim ! Czuwa też nad naszym cudownym krajem Król Polski Jezus zwany Chrystusem i Jego Matka Przenajświętsza Niepokalana Panienka Maryja Zawsze Dziewica a także Największy z Papieży Polaków Wielki Święty Heros Cnot Wszelakich Jan Paweł Drugi Wielki! Amen! Weź udział w dyskusji: Narada sztabu kryzysowego


2019-06-22 10:41:19

00

Nie pomógł wklejony święty obrazek - i nawet Anioł Stróż go opuścił. Po prostu jechał za szybko i nie mógł za nim nadążyć. Na dodatek wstąpi szatan i kazał uciekać. Weź udział w dyskusji: Wypadek na drodze 240 pod Pawłowem (FOTO)


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na czas.tygodnik.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?